Zamknij
Nowości - Kultura i nauka

22. listopada konferencja PR for Business

Witold Sokołowski, 2011-11-14 23:23:28

22. listopada konferencja PR for Business

22 listopada 2011 r. w Poznan Financial Center przy Placu Andersa 5 odbędzie się konferencja inaugurująca cykl spotkań PR for Business. Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem „Crisis Communications, czyli problem to okazja w przebraniu”.


Tematem będzie kwestia kryzysu – podejmowania polityki prewencyjnej, by go uniknąć, stawiania mu czoła, kiedy już nastąpi oraz związanych z nim szans i zagrożeń. Zagadnienie to zostanie ukazane z dwojakiej perspektywy: prawnej oraz wizerunkowo-promocyjnej.


Konferencja ma na celu doradzenie wielkopolskim przedsiębiorcom, jak radzić sobie z kryzysem; jak podejmować się rozwiązania problemu zgodnie z literą prawa oraz jak odpowiednio przeprowadzić komunikację z klientem. Prelegenci podpowiedzą też, jak wykorzystywać praktyki Public Relations w działaniach prewencyjnych tak, by uniknąć kryzysu oraz jak postępować w przypadku jego wystąpienia.


Prelegentami konferencji będą m.in. Arkadiusz Szczepański, Dyrektor Generalny Commercial Communications, Marcin Śliwiński - marketing manager oraz Piotr Ostafi i Bartosz Wojciechowski z Kancelarii Prawnej Answer.


Udział w konferencji jest bezpłatny. Chętnych do udziału prosimy o rejestrację na stronie http://prforbusiness.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...