Zamknij
Prosto z rynku - E-mailing info

42% marketerów wciąż nie segmentuje listy odbiorców

Nowy User, 2017-02-10 18:11:26

Według zeszłorocznego raportu GetResponse i Smart Insights „State of Email Marketing 2016”, prawie połowa firm zapomina o segmentacji listy odbiorców, a co trzecia nie optymalizuje wysyłanych wiadomości. Eksperci GetResponse postanowili sprawdzić, czy marketerzy zmienili swoje praktyki, rozpoczynając prace nad kolejną edycją globalnego badania rynku.


Jak będzie w tym roku?


GetResponse, największy polski dostawca usług online marketingowych, rozpoczął prace nad raportem „Stan email marketingu oraz marketing automation 2017”. Tym razem marka zaprosiła do współpracy aż trzech zagranicznych partnerów: agencje Smart Insights i Content Marketing Institute oraz Kath Pay, założycielkę Holistic Email Marketing. Celem badania jest sprawdzenie skuteczności email marketingu, automatyzacji i najpopularniejszych strategii content marketingowych na świecie.


Stan marketing automation w Polsce


Badanie GetResponse to jedna z najciekawszych i największych inicjatyw na rynku. Tegoroczna edycja raportu będzie wyjątkowa, ponieważ znaczną część badania specjaliści poświęcą wyłącznie rozwojowi e-marketingu w Polsce.


- W tym roku zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres działań i jeszcze dokładniej zbadać stan online marketingu i marketing automation w Polsce. – mówi Daniel Brzeziński, wiceprezes GetResponse. – Automatyzacja, zarówno na naszym rynku jak i na całym świecie, rozwija się przecież bardzo dynamicznie. Świadczy o tym chociażby doświadczenie klientów GetResponse, którzy tylko w fazie testów automation stworzyli ponad 4 mln wiadomości. Myślę, że wyniki raportu mogą być bardzo interesujące.


Nagrody dla uczestników


W badaniu może wziąć udział każdy marketer, który do 16.02.2017 r. wypełni ankietę dostępną pod adresem http://bit.ly/Raport_GetResponse. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników GetResponse przygotowało nagrodę – odpowiadając na wszystkie pytania, ankietowani mają szansę wygrać jeden z pięciu voucherów o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Amazon.


Patronami badania są Izba Gospodarki Elektronicznej, serwis Nowy Marketing oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...