Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

ABLON Group wybrała agencję Kostrzewa PR

Witold Sokołowski, 2011-11-17 15:34:02

Grupa deweloperska ABLON Group Limited wyznaczyła agencję Kostrzewa PR do doradztwa i wdrożenia strategii komunikacji inwestycji KBP – Karolkowa Business Park oraz do współpracy z mediami w zakresie pozostałych działań korporacyjnych.


KBP – Karolkowa Business Park będzie 12-kondygnacyjnym biurowcem klasy A o powierzchni 15 000 mkw. z przeznaczeniem biurowym i dodatkowymi 3 000 mkw. na cele handlowo–rozrywkowe oraz 260 miejscami parkingowymi. Nieruchomość zlokalizowana jest w sercu obecnie najszybciej rozwijanej strefy komercyjnej, u bram dzielnicy Wola, przyległej do Śródmieścia. Inwestycja położona jest w obrębie ulic Grzybowskiej, Karolkowej i Towarowej.


Grupa ABLON Limited rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Obecnie jest jednym z największych deweloperów na Węgrzech jak w i pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.


Agencja Kostrzewa PR została wybrana w drodze konkursu ofert. Umowę podpisano na okres sześciu miesięcy z możliwością jej przedłużenia. Za projekt odpowiadają: Hanna Białoń, Urszula Kostrzewa oraz Piotr Szuszkiewicz.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...