Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

ABLON Group wybrała agencję Kostrzewa PR

Witold Sokołowski, 2011-11-17 15:34:02

Grupa deweloperska ABLON Group Limited wyznaczyła agencję Kostrzewa PR do doradztwa i wdrożenia strategii komunikacji inwestycji KBP – Karolkowa Business Park oraz do współpracy z mediami w zakresie pozostałych działań korporacyjnych.


KBP – Karolkowa Business Park będzie 12-kondygnacyjnym biurowcem klasy A o powierzchni 15 000 mkw. z przeznaczeniem biurowym i dodatkowymi 3 000 mkw. na cele handlowo–rozrywkowe oraz 260 miejscami parkingowymi. Nieruchomość zlokalizowana jest w sercu obecnie najszybciej rozwijanej strefy komercyjnej, u bram dzielnicy Wola, przyległej do Śródmieścia. Inwestycja położona jest w obrębie ulic Grzybowskiej, Karolkowej i Towarowej.


Grupa ABLON Limited rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Obecnie jest jednym z największych deweloperów na Węgrzech jak w i pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.


Agencja Kostrzewa PR została wybrana w drodze konkursu ofert. Umowę podpisano na okres sześciu miesięcy z możliwością jej przedłużenia. Za projekt odpowiadają: Hanna Białoń, Urszula Kostrzewa oraz Piotr Szuszkiewicz.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...