Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

ABLON Group wybrała agencję Kostrzewa PR

Witold Sokołowski, 2011-11-17 15:34:02

Grupa deweloperska ABLON Group Limited wyznaczyła agencję Kostrzewa PR do doradztwa i wdrożenia strategii komunikacji inwestycji KBP – Karolkowa Business Park oraz do współpracy z mediami w zakresie pozostałych działań korporacyjnych.


KBP – Karolkowa Business Park będzie 12-kondygnacyjnym biurowcem klasy A o powierzchni 15 000 mkw. z przeznaczeniem biurowym i dodatkowymi 3 000 mkw. na cele handlowo–rozrywkowe oraz 260 miejscami parkingowymi. Nieruchomość zlokalizowana jest w sercu obecnie najszybciej rozwijanej strefy komercyjnej, u bram dzielnicy Wola, przyległej do Śródmieścia. Inwestycja położona jest w obrębie ulic Grzybowskiej, Karolkowej i Towarowej.


Grupa ABLON Limited rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Obecnie jest jednym z największych deweloperów na Węgrzech jak w i pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.


Agencja Kostrzewa PR została wybrana w drodze konkursu ofert. Umowę podpisano na okres sześciu miesięcy z możliwością jej przedłużenia. Za projekt odpowiadają: Hanna Białoń, Urszula Kostrzewa oraz Piotr Szuszkiewicz.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...