Zamknij
Social Media

 

M jak Mobile

Facebook Buzz

WWW Review

Abstrachuje, Jakóbiak, Sokół i Stankiewicz z AXA

18Kwiecień2016

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Abstrachuje, Jakóbiak, Sokół, Stankiewicz, AXA

Na kanale AbstrachujeTV na Youtube można oglądać efekt wspólnej pracy najbardziej znanych osobistości polskiego internetu inspirowanych nową kampanią reklamową marki AXE.

1 kwietnia w Polsce rozpoczęła się kampania marki AXE - Find Your Magic. W ciągu zaledwie tygodnia od pojawienia się spotu reklamowego na kanale AXE na Youtube obejrzało go ponad pół miliona osób, w ciągu dwóch tygodni spot udostępniony na kanale Facebook marki obejrzało ponad 1 500 000 osób.

Na tym jednak nie koniec. Marka Axe zamierza zaskoczyć konsumentów po raz kolejny, dlatego zaprosiła do współpracy znanych influencerów, którzy podjeli się autorskiej interpretacji spotu reklamowego „Axe – Find Your Magic”. Tak powstał film „ NAJLEPSZY FILM MOTYWACYJNY NA ŚWIECIE”, który już od dziś można zobaczyć na kanale AbstrachujeTV https://www.youtube.com/watch?v=Cg-ALfXikjE.

W projekcie poza tercetem z Abstrachuje (Czarek Jóźwik, Rafał Masny, Robert Pasut) zobaczymy również Łukasza Jakóbiaka, Wojtka Sokoła i Martina Stankiewicza. Film zrealizowany przez infulencerów jest nie tylko kontynuacją komunikacji zainicjowanej w tym roku przez markę Axe, ale także jest głosem młodego pokolenia mężczyzn, którzy mają dość stereotypów i schematów dotyczących męskości. Łukasz Jakóbiak – mówca motywacyjny – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich Youtuberów zdradza dlaczego zdecydował się na udział w kampanii: „Gdy marka AXE zaprosiła mnie do udziału w swojej nowej kampanii Find Your Magic byłem zaskoczony. Jednak wszystkie wątpliwości rozwiały się gdy tylko zobaczyłem pierwszą scenę spotu reklamowego i mężczyznę z nosem, podobynym do mojego. Nosem, który w młodości był źródłem moich kompleksów, a wraz z biegiem lat stał się moim znakiem rozpoznawczym – czymś charakterystycznym co sprawia, że mam to coś.

Ciesze się,  że marka AXE zdecydowała się odejść od stereotypowego wizerunku mężczyzny. Każdy facet powienien zrozumieć, że to co doceniają w nas inni i co kręci kobiety to nasz indywidualizm, osobowość – to „coś” co wyróżnia nas z tłumu. Dlatego warto być sobą.”

Film będzie dostępny na kanale Abstrachuje. Za jego produkcję odpowiada grupa Abstrachuje. Za koordynację współpracy z Youtuberami odpowiada agencja influencer marketing – Hash.fm. Przedstawiciele marki Axe zapowiadają, że to nie koniec działań marki w tym roku.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Witold Sokołowski

Z wykształcenia anglista, z zamiłowania internauta. Absolwent Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wydawca kilku serwisów internetowych, m.in. Epr.pl, Camido.pl, Sportowa.tv.

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...

Młdzi ludzie za pomocą zdjęć publikowanych w serwisach społecznościowych nie tylko pokazują kim są, ale przede wszystkim mają świadomość bycia medium - Natalia Hatalska, blogerka.