Zamknij
Social Media

 

M jak Mobile

Facebook Buzz

WWW Review

Abstrachuje, Jakóbiak, Sokół i Stankiewicz z AXA

18Kwiecień2016

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Abstrachuje, Jakóbiak, Sokół, Stankiewicz, AXA

Na kanale AbstrachujeTV na Youtube można oglądać efekt wspólnej pracy najbardziej znanych osobistości polskiego internetu inspirowanych nową kampanią reklamową marki AXE.

1 kwietnia w Polsce rozpoczęła się kampania marki AXE - Find Your Magic. W ciągu zaledwie tygodnia od pojawienia się spotu reklamowego na kanale AXE na Youtube obejrzało go ponad pół miliona osób, w ciągu dwóch tygodni spot udostępniony na kanale Facebook marki obejrzało ponad 1 500 000 osób.

Na tym jednak nie koniec. Marka Axe zamierza zaskoczyć konsumentów po raz kolejny, dlatego zaprosiła do współpracy znanych influencerów, którzy podjeli się autorskiej interpretacji spotu reklamowego „Axe – Find Your Magic”. Tak powstał film „ NAJLEPSZY FILM MOTYWACYJNY NA ŚWIECIE”, który już od dziś można zobaczyć na kanale AbstrachujeTV https://www.youtube.com/watch?v=Cg-ALfXikjE.

W projekcie poza tercetem z Abstrachuje (Czarek Jóźwik, Rafał Masny, Robert Pasut) zobaczymy również Łukasza Jakóbiaka, Wojtka Sokoła i Martina Stankiewicza. Film zrealizowany przez infulencerów jest nie tylko kontynuacją komunikacji zainicjowanej w tym roku przez markę Axe, ale także jest głosem młodego pokolenia mężczyzn, którzy mają dość stereotypów i schematów dotyczących męskości. Łukasz Jakóbiak – mówca motywacyjny – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich Youtuberów zdradza dlaczego zdecydował się na udział w kampanii: „Gdy marka AXE zaprosiła mnie do udziału w swojej nowej kampanii Find Your Magic byłem zaskoczony. Jednak wszystkie wątpliwości rozwiały się gdy tylko zobaczyłem pierwszą scenę spotu reklamowego i mężczyznę z nosem, podobynym do mojego. Nosem, który w młodości był źródłem moich kompleksów, a wraz z biegiem lat stał się moim znakiem rozpoznawczym – czymś charakterystycznym co sprawia, że mam to coś.

Ciesze się,  że marka AXE zdecydowała się odejść od stereotypowego wizerunku mężczyzny. Każdy facet powienien zrozumieć, że to co doceniają w nas inni i co kręci kobiety to nasz indywidualizm, osobowość – to „coś” co wyróżnia nas z tłumu. Dlatego warto być sobą.”

Film będzie dostępny na kanale Abstrachuje. Za jego produkcję odpowiada grupa Abstrachuje. Za koordynację współpracy z Youtuberami odpowiada agencja influencer marketing – Hash.fm. Przedstawiciele marki Axe zapowiadają, że to nie koniec działań marki w tym roku.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Witold Sokołowski

Z wykształcenia anglista, z zamiłowania internauta. Absolwent Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wydawca kilku serwisów internetowych, m.in. Epr.pl, Camido.pl, Sportowa.tv.

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

,,W wizerunkowym świecie wygrywają ci, którzy nie koniecznie wygrywać powinni.Oprócz tego, że żyjemy w świecie wizerunkowym, żyjemy również w epoce technokratyczno-medialnej. " - Piotr Tymochowicz