Zamknij
Nowości - Sport

adidas kontynuuje współpracę z Tailor Made PR

Nowy User, 2017-02-14 11:27:39

Tailor Made PR w wyniku przetargu po raz kolejny zostało wybrane przez adidas Poland do całościowej obsługi komunikacyjnej. Agencja jest odpowiedzialna za działania w zakresie PR, influencer marketing oraz za prowadzenie kanałów społecznościowych marki. Umowa obejmuje współpracę dla wszystkich kategorii, czyli adidas Running, adidas Women, adidas Football oraz adidas Originals.


Tailor Made PR współpracuje z adidas Poland od 2011 roku, ale za całościową obsługę w zakresie PR i Social Media odpowiada od 2015 roku. W ramach nowej umowy agencja jest odpowiedzialna za przygotowywanie strategii komunikacyjnych oraz za ich wdrożenia w zakresie relacji mediowych, współpracy z influencerami, eventów i dodatkowych akcji specjalnych. Tworzy także lokalny kontent wykorzystywany w kanałach społecznościowych adidas. W ramach obsługi prowadzony jest również showroom dla dziennikarzy, stylistów i liderów opinii w siedzibie Tailor Made PR w Alejach Ujazdowskich w Warszawie.


Teamem ekspertów w zakresie PR i Social Media wewnątrz Tailor Made PR zarządzają: Monika Albekier na stanowisku PR Account Manager oraz Michał Maliński jako Head of Social.


Dominika Zioło, Client Service Director w Tailor Made PR mówi: “Nasza agencja to miejsce, w którym specjalizujemy w się w komunikacji life-style, zarówno w kanałach Social Media, jak i w zakresie public relations. Doskonale budujemy także relacje z liderami opinii, co procentuje w działaniach komunikacyjnych dla naszych klientów. Przed nami kolejne wyzwania z adidas, jeszcze ambitniejsze cele do zrealizowania. To będzie dobry rok!”

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...