Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

ADmanago - pierwsza aplikacja do publikacji reklam w Google

Witold Sokołowski, 2010-11-17 14:10:47

ADmanago - pierwsza aplikacja do publikacji reklam w Google

ADmanago to pierwsza na polskim rynku aplikacja internetowa, za pośrednictwem której w bardzo prosty sposób można samodzielnie opublikować reklamę w wyszukiwarce Google.


System emisji reklamy w ADmanago został uproszczony do niezbędnego minimum, tak aby reklamodawca nie musiał zakładać konta w systemie Adwords i żeby nie musiał korzystać z usług agencji reklamowej. Najważniejszymi w systemie są kreator reklam oraz moduł optymalizacji, który automatycznie obniża koszty kliknięć nawet o 70% w stosunku do kampanii prowadzonej przez system Google Adwords.


Proces rejestracji i publikacji reklamy zajmuje w ADmanago kilkadziesiąt sekund i jest to możliwe bez zakładania konta w systemie Google Adwords. ADmanago udostępnia również prosty w obsłudze kreator reklam. Aby stworzyć boks reklamowy wystarczy podać link, który chcemy reklamować a system sam zasugeruje słowa kluczowe. Po uruchomieniu kampanii system ADmanago rozpoczyna automatyczną cogodzinną optymalizację ceny za kliknięcie, które w niektórych przypadkach spadają nawet o 70%. System dokonuje optymalizacji co godzinę na każdym słowie kluczowym.


Możliwości optymalizacyjne i uproszczenie procesu reklamowania się w Google przy użyciu ADmanago zostały potwierdzone przez testy wykonane przez portal Webhosting.pl, w którym ADmanago otrzymało ocenę 9 na 10.


- Udostępniliśmy ADmanago ponieważ chcemy, aby reklama w Google uzyskała znacznie szerszy zasięg niż dotychczas. W tym momencie z tej formy promocji korzysta zaledwie kilkanaście procent polskich firm. Chcemy, aby dzięki ADmanago ta liczba wyraźnie wzrosła w szczególności wśród tych przedsiębiorców, którzy nie chcą wydawać na zlecanie tej usługi na zewnątrz ani nie mają czasu na naukę obsługi systemu Google Adwords – mówi Grzegorz Błażewicz, Prezes firmy Benhauer, która wdrożyła i zarządza ADmanago.


Więcej na www.admanago.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...