Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

ADmanago - pierwsza aplikacja do publikacji reklam w Google

Witold Sokołowski, 2010-11-17 14:10:47

ADmanago - pierwsza aplikacja do publikacji reklam w Google

ADmanago to pierwsza na polskim rynku aplikacja internetowa, za pośrednictwem której w bardzo prosty sposób można samodzielnie opublikować reklamę w wyszukiwarce Google.


System emisji reklamy w ADmanago został uproszczony do niezbędnego minimum, tak aby reklamodawca nie musiał zakładać konta w systemie Adwords i żeby nie musiał korzystać z usług agencji reklamowej. Najważniejszymi w systemie są kreator reklam oraz moduł optymalizacji, który automatycznie obniża koszty kliknięć nawet o 70% w stosunku do kampanii prowadzonej przez system Google Adwords.


Proces rejestracji i publikacji reklamy zajmuje w ADmanago kilkadziesiąt sekund i jest to możliwe bez zakładania konta w systemie Google Adwords. ADmanago udostępnia również prosty w obsłudze kreator reklam. Aby stworzyć boks reklamowy wystarczy podać link, który chcemy reklamować a system sam zasugeruje słowa kluczowe. Po uruchomieniu kampanii system ADmanago rozpoczyna automatyczną cogodzinną optymalizację ceny za kliknięcie, które w niektórych przypadkach spadają nawet o 70%. System dokonuje optymalizacji co godzinę na każdym słowie kluczowym.


Możliwości optymalizacyjne i uproszczenie procesu reklamowania się w Google przy użyciu ADmanago zostały potwierdzone przez testy wykonane przez portal Webhosting.pl, w którym ADmanago otrzymało ocenę 9 na 10.


- Udostępniliśmy ADmanago ponieważ chcemy, aby reklama w Google uzyskała znacznie szerszy zasięg niż dotychczas. W tym momencie z tej formy promocji korzysta zaledwie kilkanaście procent polskich firm. Chcemy, aby dzięki ADmanago ta liczba wyraźnie wzrosła w szczególności wśród tych przedsiębiorców, którzy nie chcą wydawać na zlecanie tej usługi na zewnątrz ani nie mają czasu na naukę obsługi systemu Google Adwords – mówi Grzegorz Błażewicz, Prezes firmy Benhauer, która wdrożyła i zarządza ADmanago.


Więcej na www.admanago.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...