Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Adseo odfiltrowuje zbanowane strony

Witold Sokołowski, 2013-07-17 14:54:44

Adseo odfiltrowuje zbanowane strony

Sieć zalana jest ofertami szybkiego pozycjonowania stron za grosze. Taka promocja oparta jest w dużej mierze o automaty, co pozwala łatwo, tanio i szybko osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Nic więc dziwnego, że tak wielu właścicieli stron www skusiło się na tego typu rozwiązanie, a dziś często muszą walczyć z karami od Google.


W ostatnim czasie wyszukiwarka wytężyła siły w walce ze stronami, które wyraźnie łamią jej regulamin. Gdy Google odkryje w jaki sposób dana strona pozyskuje linki obniża jej pozycję w rankingu. W rezultacie dany serwis mimo usilnych starań często nie jest w stanie przeskoczyć piątej strony wyników wyszukiwania (filtr) lub nawet w ogóle nie pojawia się w wyszukiwarce (Ban).


Wychodząc naprzeciw klientom, którzy popadli w niełaskę Google, ADSEO przygotowało usługę wychodzenia z filtra (http://wyjdzzfiltra.pl) . Wykorzystując wiedzę i doświadczenie specjalistów, a także dostępne narzędzia, pomaga właścicielom ukaranych stron www zdiagnozować przyczynę nałożenia kary, odfiltrować szkodliwe linki i przywrócić witrynie naturalne pozycje w wyszukiwarce.


Marka Adseo to jedna z czterech marek, wchodzących w skład Grupy Adweb. Główne obszary działania Adseo to pozycjonowanie i optymalizacja witryn internetowych, relacyjne pozyskiwanie linków, reklama w wyszukiwarkach, SEO PR, audyty. Certyfikowani specjaliści umiejętnie wykorzystują potencjał wyszukiwarek - planują i realizują skuteczne działania promocyjne, przyczyniając się do zwiększania zysków swoich klientów.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...