Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Adseo odfiltrowuje zbanowane strony

Witold Sokołowski, 2013-07-17 14:54:44

Adseo odfiltrowuje zbanowane strony

Sieć zalana jest ofertami szybkiego pozycjonowania stron za grosze. Taka promocja oparta jest w dużej mierze o automaty, co pozwala łatwo, tanio i szybko osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Nic więc dziwnego, że tak wielu właścicieli stron www skusiło się na tego typu rozwiązanie, a dziś często muszą walczyć z karami od Google.


W ostatnim czasie wyszukiwarka wytężyła siły w walce ze stronami, które wyraźnie łamią jej regulamin. Gdy Google odkryje w jaki sposób dana strona pozyskuje linki obniża jej pozycję w rankingu. W rezultacie dany serwis mimo usilnych starań często nie jest w stanie przeskoczyć piątej strony wyników wyszukiwania (filtr) lub nawet w ogóle nie pojawia się w wyszukiwarce (Ban).


Wychodząc naprzeciw klientom, którzy popadli w niełaskę Google, ADSEO przygotowało usługę wychodzenia z filtra (http://wyjdzzfiltra.pl) . Wykorzystując wiedzę i doświadczenie specjalistów, a także dostępne narzędzia, pomaga właścicielom ukaranych stron www zdiagnozować przyczynę nałożenia kary, odfiltrować szkodliwe linki i przywrócić witrynie naturalne pozycje w wyszukiwarce.


Marka Adseo to jedna z czterech marek, wchodzących w skład Grupy Adweb. Główne obszary działania Adseo to pozycjonowanie i optymalizacja witryn internetowych, relacyjne pozyskiwanie linków, reklama w wyszukiwarkach, SEO PR, audyty. Certyfikowani specjaliści umiejętnie wykorzystują potencjał wyszukiwarek - planują i realizują skuteczne działania promocyjne, przyczyniając się do zwiększania zysków swoich klientów.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...