Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Afekt jedzie z Autostradą Wielkopolską

Witold Sokołowski, 2011-11-15 11:38:39

Agencja AFEKT podpisała umowę z Autostradą Wielkopolską SA na zorganizowanie oficjalnego otwarcia do ruchu autostrady A2 Świecko – Nowy Tomyśl – największego projektu autostradowego realizowanego obecnie w Europie.


Za działania public relations odpowiedzialna jest agencja IdPR będąca w grupie AFEKT. Agencja AFEKT została wyłoniona w drodze przetargu, który dotyczył zarówno zaplanowania działań eventowych jak i promocyjnych. W przetargu wzięło udział 6 agencji.


- Otwarciu autostrady A2 do Świecka, która po raz pierwszy łączy Polskę z siecią europejskich autostrad powinna towarzyszyć odpowiednia oprawa - zarówno eventowa jak i promocyjna. Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Afekt ponieważ koncepcja wydarzenia przedstawiona przez agencję najbardziej spełniała nasze oczekiwania. Agencja przedstawiła kompleksową ofertę wraz ze spójnym planem działań PR, zarówno w mediach polskich jak i zagranicznych – informuje Zofia Kwiatkowska, rzecznik prasowy AWSAII.


Umowa na działania public relations pomiędzy AWSA a IdPR obowiązuje od 01.10.2011r. do 31 maja 2012r. Oficjalne otwarcie do ruchu nowego odcinka autostrady A2, łączącego istniejący 150-km odcinek A2 Konin – Nowy Tomyśl z granicą z Niemcami nastąpi 30 listopada 2011r. Ruch pojazdów rozpocznie się już o północy. Do 21 maja 2012 przejazd nowym odcinkiem A2 będzie bezpłatny.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...