Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Agata Wojtkiewicz Ambasadorką Stylu Manufaktury

Witold Sokołowski, 2011-03-11 15:32:47

Manufaktura stale poszerza i umacnia swoje powiązania z modą i światowymi trendami. Ambasadorką Stylu Manufaktury została projektantka mody Agata Wojtkiewicz. Korzystając z wiedzy i doświadczenia, pozyskanego w trakcie tworzenia własnych kolekcji odzieży, będzie podpowiadać klientom Manufaktury jakie są bieżące tendencje w światowej modzie, jak dobierać strój do charakteru uroczystości, sylwetki, a także osobowości. Będzie też koordynować pracę stylistek, towarzyszących klientom w codziennych zakupach w Manufakturze.


Agata Wojtkiewicz jest jedną z najsłynniejszych polskich projektantek. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, wielokrotnie wyróżniana w konkursach Złota Nitka MTŁ i Złota Fastryga MTP. Nominowana do tytułów Damy Sukcesu (2005) oraz Projektanta Roku (2005, 2006). Co roku prezentuje swoje projekty na Fashion Week Poland. Jej kolekcja ukazała się w magazynie Donna Collezioni wiosna/lato 2011. Jest też pomysłodawczynią i organizatorką autorskich warsztatów dla nowoczesnych panien młodych – „Panna Modna”, których pierwsza edycja miała miejsce w lutym w Łodzi, Warszawie i Poznaniu. Jej kolejnym projektem jest natomiast modowe ambasadorowanie Manufakturze i wskazywanie jej klientom w jakim kierunku powinni podążać, by żyć w zgodzie z obowiązującymi trendami.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...