Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Agata Wojtkiewicz Ambasadorką Stylu Manufaktury

Witold Sokołowski, 2011-03-11 15:32:47

Manufaktura stale poszerza i umacnia swoje powiązania z modą i światowymi trendami. Ambasadorką Stylu Manufaktury została projektantka mody Agata Wojtkiewicz. Korzystając z wiedzy i doświadczenia, pozyskanego w trakcie tworzenia własnych kolekcji odzieży, będzie podpowiadać klientom Manufaktury jakie są bieżące tendencje w światowej modzie, jak dobierać strój do charakteru uroczystości, sylwetki, a także osobowości. Będzie też koordynować pracę stylistek, towarzyszących klientom w codziennych zakupach w Manufakturze.


Agata Wojtkiewicz jest jedną z najsłynniejszych polskich projektantek. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, wielokrotnie wyróżniana w konkursach Złota Nitka MTŁ i Złota Fastryga MTP. Nominowana do tytułów Damy Sukcesu (2005) oraz Projektanta Roku (2005, 2006). Co roku prezentuje swoje projekty na Fashion Week Poland. Jej kolekcja ukazała się w magazynie Donna Collezioni wiosna/lato 2011. Jest też pomysłodawczynią i organizatorką autorskich warsztatów dla nowoczesnych panien młodych – „Panna Modna”, których pierwsza edycja miała miejsce w lutym w Łodzi, Warszawie i Poznaniu. Jej kolejnym projektem jest natomiast modowe ambasadorowanie Manufakturze i wskazywanie jej klientom w jakim kierunku powinni podążać, by żyć w zgodzie z obowiązującymi trendami.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...