Zamknij

Nowości - AGD

OSM Piątnica: Kolejna kampania promocyjna Piątusia

OSM Piątnica ponownie wspiera promocję swojego sztandarowego produktu dla najmłodszych – jogurtu typu greckiego Piątuś. Produkt prezentuje się na billboardach sponsorskich emitowanych m.in. w telewizji śniadaniowej i stacjach dla dzieci, a w sklepowych lodówkach znaleźć można trójpaki jogurtu z prezentem.

czytaj dalej

Rusza kampania telewizyjna BaByliss Polska

We wrześniu agencja buzz. rozpoczęła działania dla marki BaByliss Polska – wiodącego producenta i dystrybutora urządzeń do stylizacji włosów i zarostu.

czytaj dalej

Whirlpool i SONY promują technologię 6-ty Zmysł Live

Już 6 listopada rusza kampania promująca nowoczesną linię, która charakteryzuje się perfekcją, rewolucyjnością i elegancją godną najlepszego agenta. Idealnym dopełnieniem jest zatem najnowszy telefon SONY Xperia Z5, na którym zdalne monitorowanie urządzeń będzie niezwykle łatwe i instynktowne.

czytaj dalej

Remington zbiera męską załogę na arktyczną wyprawę

Pełna adrenaliny ekspedycja w samo serce Arktyki, zwiedzanie największej norweskiej wyspy niemal w całości pokrytej lodowcami, sprawdzenie swoich sił w polarnych warunkach – to wszystko czeka na śmiałków, którzy podejmą się „Arktycznego Wyzwania Remington” i wezmą udział w konkursie organizowanym przez markę.

czytaj dalej

Kampania reklamowa firmy Amica z udziałem Agnieszki Radwańskiej

Od listopada Amica startuje z nową kampanią reklamową dla urządzeń z segmentu małe AGD. Aktywność reklamowa będzie obejmować zintegrowane, wielokanałowe dotarcie do konsumentów. Działania potrwają do 13 grudnia.

czytaj dalej

Ultradbanie o pranie w kampanii Electrolux

Electrolux wprowadził na rynek nową pralkę UltraCare™ Eco, która zużywa o 50% energii mniej niż modele A+++ i oferuje wiele opatentowanych funkcji, zapewniających wyjątkową ochronę nawet najdelikatniejszych ubrań.

czytaj dalej

Ruszyła najnowsza kampania reklamowa FRoSTY

100% naturalnego smaku! – pod tym hasłem wystartowała kolejna już odsłona kampanii reklamowej FRoSTY. Pierwszy raz w historii, swoim zasięgiem objęła nie tylko telewizję, ale również radio.

czytaj dalej

Nairobia z komunikacją dla pralek Eco Bubble

Nairobia ponownie wygrywa przetarg na komunikację pralek Samsung Eco Bubble™.

czytaj dalej

Hotpoint tanecznym krokiem promuje nową pralkę

Marka Hotpoint postanowiła w niestandardowy sposób zaprezentować warszawiakom swoją najnowszą, innowacyjną pralkę, która w jednym cyklu pierze odzież białą i kolorową bez obawy zafarbowania.

czytaj dalej

Jesienna kampania reklamowa Piątnicy promuje Mleko Wiejskie

Z początkiem października startuje ogólnopolska kampania reklamowa Mleka Wiejskiego OSM Piątnica. Emisja spotów w ramach kampanii będzie trwać do 8 listopada. Reklamy wykorzystujące hasło „To z Piątnicy, to naturalne” zobaczyć będzie można m.in. w TVP, POLSAT, TVN.

czytaj dalej

Strona 3 z 47 « 1 2 ... 3 ... 47 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...