Zamknij

Nowości - AGD

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków do smarowania. 

czytaj dalej

Morning Fresh daje „Gwarancję satysfakcji”- wystartowała nowa promocja konsumencka

Morning Fresh, marka nr 1 w Polsce w kategorii skoncentrowanych płynów do ręcznego mycia naczyń , rozpoczęła Program „Gwarancja satysfakcji”. Jeśli objęty promocją produkt Morning Fresh nie spełni oczekiwań konsumenta, marka gwarantuje zwrot poniesionych kosztów. Akcja potrwa do 31 lipca 2017 r.  

czytaj dalej

Wiosenna kampania zmywarek Bosch z marką Finish

Do 30 kwietnia potrwa kampania zmywarek Bosch przygotowana z marką Finish. Centralnym punktem działań jest konkurs konsumencki, w którym do wygrania będzie 25 nagród w postaci zwrotu ceny zakupionej zmywarki. Działania wspierać będzie kampania w TV i on-line. 

czytaj dalej

Rusza analogowa kampania reklamowa Cheil Poland

W czasach, kiedy większość kampanii reklamowych tworzy się głównie poprzez współpracę człowieka z komputerami, a połowa życia dzieje się online, tradycyjne formy pracy i sztuki schodzą na dalszy plan. Cheil Poland podjął się jednak wyzwania – w dobie postępującej digitalizacji stworzył opierającą się na warstwie wizualnej, analogową kampanię dla lodówek technologicznego giganta – marki Samsung.
 

czytaj dalej

MAGNIFICO DLA RUSSELL HOBBS

Agencja magnifiCo nawiązała współpracę z Russell Hobbs. Odpowiadać będzie za działania public relations.

czytaj dalej

Ruszyła nowa kampania marki Tefal promująca żelazka i generatory pary

Kampania pod hasłem #bezdramatu bazuje na znanym każdej kobiecie przykrym doświadczeniu, jakim jest zniszczenie sukienki czy bluzki śladami z kamienia lub zabrudzenie ich żelazkiem z brudną stopą.

czytaj dalej

Albedo z kampanią dla Spomlek

Czy ser, nieodłączny składnik kanapek, pizzy i wielu innych dań może być szybką przekąską? Odpowiedź brzmi „tak” – przekonuje Spomlek w niestandardowej kampanii, przygotowanej przez agencję Albedo Marketing.

czytaj dalej

Kampania promująca zmywarki Bosch

Najważniejszym elementem kampanii jest konkurs, w którym do wygrania pozostaje 25 nagród w postaci zwrotu wartości zakupu nowej zmywarki Bosch. Akcji towarzyszy również promocja konsumencka, a także działania z zakresu eCommerce, komunikacji w Internecie i aktywności PR.

czytaj dalej

"Pewna teściowa odwiedziła synową..." - kampania odkurzaczy Zelmer

Ruszyła kampania odkurzaczy marki Zelmer. Działania promujące zakładają obecność w TV, Internecie, prasie, komunikację w mediach społecznościowych i aktywności PR. Głównym bohaterem kampanii został odkurzacz Protecto, ochraniający meble i ściany przed uszkodzeniami.

czytaj dalej

Kampania pralek Bosch VarioPerfect z systemem i-DOS

Ruszyła kampania pralek Bosch VarioPerfect z automatycznym systemem dozowania i-DOS. Działania promujące zakładają obecność w TV, Internecie, prasie, komunikację w mediach społecznościowych i aktywności PR.

czytaj dalej

Strona 1 z 47 1 2 3 ... 47 »

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...