Zamknij
Nowości - RTV

Agencja VanLeif wygrała przetarg flagowego smartfona Huawei P9

Witold Sokołowski, 2016-05-09 16:53:07

Za przygotowanie koncepcji oraz produkcję eventu, podczas którego odbyła się polska premiera najnowszego flagowca Huawei P9, odpowiadała agencja VanLeif. Huawei P9 to smartfon, który powstał przy współpracy z firmą Leica. Jest pierwszym na świecie smartfonem z podwójnym aparatem, przez co rewolucjonizuje fotografię mobilną.


W produkcji eventu zostały zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne, m.in. live streaming zdjęć z Huawei P9 na ekrany oraz projekcja idealnie przygotowana pod łuki Arkad Kubickiego, w oparciu o technologię video mapping. Związki P9 z fotografią zostały podkreślone scenariuszem, w ramach którego goście uczestniczyli m.in. w najszybszej modowej sesji zdjęciowej w wykonaniu jednego z najbardziej znanych polskich fotografów - Jacka Poremby. Goście mogli także podziwiać galerię zdjęć zrobionych Huawei P9 przez wybitnych fotografów światowych, wśród których był m.in. David Guttenfelder, 8-krotny laureat World Press Photo Award, na co dzień współpracujący z National Geographic.


Oprócz koncepcji, scenariusza i całościowej produkcji eventu, agencja odpowiadała także za pomysł i realizację konkursu nagłaśniającego premierę telefonu w mediach społecznościowych. Agencja pozyskała zlecenie na drodze przetargu. Ze strony VanLeif za realizację projektu odpowiadał zespół kierowany przez Marcina Gliszczyńskiego. Polska premiera Huawei P9 odbyła się 26 kwietnia 2016 r. w Arkadach Kubickiego w Warszawie.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...