Zamknij
Social Media - M jak Mobile

M jak Mobile

Facebook Buzz

WWW Review

Aplikacja eskaGO na podium Google Play

26Sierpień2015

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: eskaGO, Google PlayAplikacja eskaGO na podium Google Play

Aplikacja eskaGO wyprzedziła YouTube. Aktualnie w Google Play zajmuje wysoką 3. pozycję w kategorii Najlepsze aplikacje. Ranking Google Play tworzony jest na podstawie liczby pobrań na urządzenia z Androidem.

Aplikacja eskaGO to platforma rozrywki, która oferuje swoim użytkownikom zarówno słuchanie muzyki, jak i oglądanie filmów, seriali i telewizji na żywo – wszystko w jednym miejscu legalnie i za darmo.

eskaGO umożliwia słuchanie najpopularniejszych stacji radiowych – m.in. Radia ESKA, VOX FM czy Eska ROCK. W serwisie www i aplikacji dostępnych jest kilkadziesiąt kanałów radiowych oferujących muzykę od rocka przez hip hop, r'n'b, muzykę klubową, aż po najnowsze hity. Użytkownicy mogą oglądać telewizje muzyczne on-line, m.in. ESKA TV, POLO TV, VOX Music TV, a także popularny FOKUS TV. W bogatej bibliotece VoD dostępne są komedie, horrory, thrillery, filmy akcji, a także seriale i programy.

eskaGO realizuje także transmisje wydarzeń muzycznych. Najbliższa transmisja z „Czerwonego Dywanu” gali ESKA Music Awards odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia. Materiał wideo z koncertu gwiazd gali będzie dostępny w serwisie od ostatniego dnia wakacji, czyli od 31 sierpnia.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

...a co odróżnia post z bloga od informacji prasowej? Język? Adresat? Bo przecież nie sam news, jeśli informujemy o wprowadzeniu na rynek nowego np. produktu - Katarzyna Przewuska.