Zamknij
Nowości - Kariera

Awans Iwony Kubicz w On Board PR

Witold Sokołowski, 2005-02-07 10:07:00

Od 1 lutego 2005 r. Iwona Kubicz pełni funkcję Account Director w On Board PR. W zakres jej obowiązków wchodzi koordynacja prowadzonych przez firmę projektów, zarządzanie zespołami projektowymi oraz nadzór współpracy z kluczowymi klientami firmy. Należą do nich m.in. US Pharmacia, Obi - Markety, Zibi, Adamed, URSA International, Cultural Care Au Pair, Riff. Poza obowiązkami związanymi z nowym stanowiskiem Iwona Kubicz odpowiada także za działania Corporate i Financial Relations prowadzone dla: firmy farmaceutycznej Adamed, Unii Farmaceutów - Właścicieli Aptek oraz Clear Channel Poland.

Iwona Kubicz związana jest z firmą On Board PR od ponad czterech lat. Dotychczas zajmowała stanowisko Account Manager/Senior PR Consultant. Ma bogate doświadczenie we współpracy z organizacjami naukowymi. Pracowała również dla międzynarodowych koncernów jak: Hallmark, Bosch, Ursa International, Zone Vision, Saatchi&Saatchi.

Iwona Kubicz jest jedną z niewielu osób w Polsce, które mogą szczycić się przynależnością do IPRA (International Public Relations Association). Jest doktorantką w Zakładzie Komunikacji Społecznej i Public Relations Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Poza pracą w On Board PR prowadzi zajęcia w Instytucie Dziennikarstwa UW na specjalizacji Marketing Medialny i Public Relations. Ukończyła studia z zakresu organizacji i zarządzania oraz studia dziennikarskie na UW. Jest autorką licznych publikacji na łamach pism marketingowych oraz wydawnictw akademickich.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...