Zamknij
Prosto z rynku - e-PR info

Bacardi odkrywa nowy Archipelag Mojito

Witold Sokołowski, 2010-06-28 14:41:48

Ruszyła właśnie nowa strona firmowana przez markę Bacardi: www.mojito.pl, a wraz z nią na ocenie Internetu pojawił się Achipelag Mojito. To słoneczne miejsce, gdzie każdy wielbiciel Bacardi, drinków Mojito oraz świetnej zabawy może stworzyć swoją wyspę, zaprosić na nią znajomych i wygrać IPada oraz wycieczkę do Puerto Rico.


- „Stwórz wyspę, spraw aby zabawa na niej nigdy nie ustawała, a gości wciąż przybywało, a wygrasz niesamowite nagrody!” – tak do konkursu zaprasza marka Bacardi, która wprowadziła właśnie na rynek drinka Bacardi Mojito Classic – Ready to serve. Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy zalogować się na stronie mojito.pl, nazwać swoją wyspę, zaprosić na nią przyjaciół i dbać o to, aby nasze miejsce w sieci tętniło życiem. Twórcy najbardziej słonecznej i aktywnej wyspy wygrają jeden z 11 multimedialnych IPadów, zestawy gadżetów Bacardi i wezmą udział w finałowej walce o 2-osobową wycieczkę do Puerto Rico.


Nowa strona www.mojito.pl to nie tylko prawdziwie wakacyjny konkurs, ale też wiele ciekawych przepisów na letnie drinki na bazie rumu Bacardi i najświeższych informacji ze świata wysublimowanych, wakacyjnych smaków. A wszystko to na tle rajskiej grafiki, z niebiańskimi plażami i turkusowym oceanem. Wyspy bajecznego Archipelagu Mojito można tworzyć do 30 sierpnia.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...