Zamknij
Nowości - Życie i styl

Beczka Heinekena już w Polsce

Witold Sokołowski, 2007-04-30 16:40:00

Draught Keg to 5-litrowa beczka  piwa Heineken, wyposażona w innowacyjny, zintegrowany system ciśnienia. System ten, jako jedyny na świecie, umożliwia delektowanie się w plenerze, beczkowym piwem o jakości takiej, jaką uzyskuje się w pubach. Co więcej, system ciśnienia pozwala piwu zachować świeżość aż przez 30 dni po otwarciu.


Dzięki poręcznemu uchwytowi od teraz można zabierać swój własny mini bar w dowolne miejsce. Z takim kegiem można pić prawdziwe piwo „z kija” na imprezach, podczas grilla, w ogrodzie itd. Obsługa kega jest wyjątkowo prosta i przyjemna. Każdy z łatwością może zostać barmanem na swojej imprezie.

W pod koniec kwietnia rusza kampania telewizyjna i prasowa promująca beczkę pod hasłem "Heineken DraughtKeg - siła przyciągania".  Własną beczkę z piwem będzie też można wygrać na stronie internetowej www.heineken.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...