Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

Biuro prasowe McDonald’s w nowej odsłonie

Witold Sokołowski, 2010-10-09 19:24:10

Wystartowała nowa wersja internetowego biura prasowego McDonald’s. Odświeżono nie tylko wygląd zakładki, ale również wzbogacono ją o nowe funkcjonalności, które ułatwią dziennikarzom pozyskanie informacji na temat firmy.


Strona podzielona jest na kilka działów. Najważniejszy z nich to „Aktualności”. Są tu publikowane najnowsze informacje prasowe poświęcone nowościom w ofercie McDonald’s, nowym lokalizacjom i wszelkim innym wiadomościom z życia firmy. W dziale „Teczka Prasowa” na dziennikarzy czeka szereg informacji na temat działalności korporacji i jej historii. Tutaj też można uzyskać dodatkowe informacje dotyczące programu modernizacji restauracji, który firma prowadzi od kilku lat. Ze strony biura prasowego można pobrać zdjęcia nowoczesnych budynków i wnętrz restauracji, jak również logotypy.


„Poświęciliśmy dużo uwagi pracom nad nowym biurem prasowym” – mówi Krzysztof Kłapa, Dyrektor ds. Korporacyjnych McDonald’s – „Zależało nam na tym, aby sekcja była przejrzysta, aby dziennikarze bez żadnego problemu mogli znaleźć i pobrać potrzebne im materiały. Serwis jest lekki, co zapewne ucieszy mobilnych użytkowników Internetu. Mamy nadzieję, że łatwość w nawigacji i zawartość merytoryczna zachęcą dziennikarzy do częstego odwiedzania naszego biura.”


Internetowe Biuro Prasowe McDonald’s dostępne jest pod adresem: www.mcdonalds.pl/biuroprasowe. Zostało ono zaprojektowane i wykonane przez firmę Tribal DDB.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...