Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

Biuro prasowe McDonald’s w nowej odsłonie

Witold Sokołowski, 2010-10-09 19:24:10

Wystartowała nowa wersja internetowego biura prasowego McDonald’s. Odświeżono nie tylko wygląd zakładki, ale również wzbogacono ją o nowe funkcjonalności, które ułatwią dziennikarzom pozyskanie informacji na temat firmy.


Strona podzielona jest na kilka działów. Najważniejszy z nich to „Aktualności”. Są tu publikowane najnowsze informacje prasowe poświęcone nowościom w ofercie McDonald’s, nowym lokalizacjom i wszelkim innym wiadomościom z życia firmy. W dziale „Teczka Prasowa” na dziennikarzy czeka szereg informacji na temat działalności korporacji i jej historii. Tutaj też można uzyskać dodatkowe informacje dotyczące programu modernizacji restauracji, który firma prowadzi od kilku lat. Ze strony biura prasowego można pobrać zdjęcia nowoczesnych budynków i wnętrz restauracji, jak również logotypy.


„Poświęciliśmy dużo uwagi pracom nad nowym biurem prasowym” – mówi Krzysztof Kłapa, Dyrektor ds. Korporacyjnych McDonald’s – „Zależało nam na tym, aby sekcja była przejrzysta, aby dziennikarze bez żadnego problemu mogli znaleźć i pobrać potrzebne im materiały. Serwis jest lekki, co zapewne ucieszy mobilnych użytkowników Internetu. Mamy nadzieję, że łatwość w nawigacji i zawartość merytoryczna zachęcą dziennikarzy do częstego odwiedzania naszego biura.”


Internetowe Biuro Prasowe McDonald’s dostępne jest pod adresem: www.mcdonalds.pl/biuroprasowe. Zostało ono zaprojektowane i wykonane przez firmę Tribal DDB.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...