Zamknij

Nowości - Biznes i polityka

Pink Pepper Media wybrało agencję Triple PR

Innowacyjna agencja reklamowa Pink Pepper Media wybrała partnera w zakresie obsługi public relations. Agencja Triple PR zajmie się kompleksowymi działaniami komunikacyjnymi i wizerunkowymi dla firmy.  

czytaj dalej

Clue PR rozpoczyna współpracę z OPTeam

Agencja Clue PR podpisała umowę na obsługę spółki technologicznej OPTeam. Zakres obsługi roku obejmuje świadczenie usług z zakresu Public Relations oraz Investor Relations.  

czytaj dalej

Galeria Emka nowym Klientem Toolbox Group

Międzynarodowa firma marketingowa Toolbox Group pozyskała właśnie nowego klienta w Polsce. Do portfolio firmy dołączyła Galeria Emka w Koszalinie, która jest własnością London Cambridge Properties.
 

czytaj dalej

WALK with David – nowe studio designu na polskim rynku

Na polskim rynku zadebiutowało nowe studio designu WALK with David, powołane do życia przez współzałożyciela Grupy WALK - Pawła Miklaszewskiego i zdobywcę 3 Lwów za design w Cannes, australijskiego designera - Davida Racchi. Agencja specjalizuje się w tworzeniu systemów identyfikacji wizualnej, brand i package designie. 

czytaj dalej

ZOOM bsc wspiera D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.

Po udanej współpracy w 2016 r. lider na rynku ubezpieczeń ochrony prawnej w Polsce, D.A.S. TUOP S.A. przedłuża współpracę z agencją PR ZOOM bsc.

czytaj dalej

PromoAgency z kampanią dla Polskich Linii Lotniczych LOT

Na początku roku Polskie Linie Lotnicze LOT zorganizowały promocję, w trakcie której klienci mogli kupić bilety na przeloty aż do końca roku. Była to pierwsza tego typu promocja flagowego polskiego przewoźnika lotniczego. Za koncepcję kreatywną oraz działania promocyjne odpowiadała krakowska agencja 360 - PromoAgency. 

czytaj dalej

Mea Group rozwija obszar komunikacji

Mea Group - agencja marketingu zintegrowanego, specjalizująca się w organizacji eventów - rozwija obszar komunikacji. Do zespołu agencji dołączyła Dorota Wrzeciono jako PR Manager. 

czytaj dalej

Coca-Cola Journey przez kolejny rok z agencją Think Kong

Coca-Cola Poland Services przedłuża współpracę z agencją social & content marketing Think Kong dotyczącą prowadzenia polskiej edycji serwisu Coca-Cola Journey.

czytaj dalej

Veracomp wybrał partnera do współpracy PR

Veracomp, lider dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distribution) w zakresie rozwiązań teleinformatycznych, wybrał firmę do obsługi PR. Jest nią WĘC Public Relations, agencja specjalizująca się w działaniach dla firm z sektora IT.

czytaj dalej

#MYFREEDOMDAY GLOBALNA AKCJA CNN PRZECIWKO HANDLOWI LUDŹMI

CNN zachęca uczniów z całego świata do wzięcia udziału w kampanii #MyFreedomDay, której celem jest przeciwdziałanie współczesnym formom niewolnictwa. Oficjalny start kampanii ogłosił dzisiaj Tony Maddox, wiceprezes wykonawczy i dyrektor zarządzający CNN International.

czytaj dalej

Strona 3 z 467 « 1 2 ... 3 ... 467 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...