Zamknij

Nowości - Biznes i polityka

Agencja Form Up przejmuje Adfunnel

Agencja content performance Form Up przejmuje firmę Adfunnel, powiększając swoje struktury o zespół analityków mediowych wyspecjalizowanych w kampaniach w środowisku social ads, Google oraz RTB. To kolejny krok agencji, który wzmocni jej kompetencje w zakresie budowania kampanii internetowych generujących wyższy poziom sprzedaży.

czytaj dalej

Solution Trade z Consulting'n more

Firma Solution Trade nawiązała współpracę z Consulting’n more. Umowa zawarta między firmami obejmuje kompleksową obsługę media relations w mediach branżowych. 

czytaj dalej

"Duża gotówka, niecała stówka!" - nowa kampania produktowa Kasy Stefczyka

6 marca 2017 r. ruszyła nowa kampania Kasy Stefczyka. Tym razem bohaterowie znani z poprzednich spotów -- Państwo Stefczykowie - przenoszą się do animowanego świata teleturniejów rodzinnych. Widzowie ogólnopolskich stacji telewizyjnych mają okazję spotkać się z Kasią, Tomaszem, Julką i Jankiem podczas gry finałowej! Kampania „Duża gotówka" promuje nową pożyczkę z niską i stałą miesięczną ratą od Kasy Stefczyka. Produkt ten to powrót do pożyczek cieszących się największym zainteresowaniem wśród dotychczasowych klientów. 

czytaj dalej

Forbis Group stawia na Triple PR

Triple PR z początkiem marca rozpoczyna współpracę z firmą projektowo- wykonawczą Forbis Group. Agencja będzie odpowiadać za kompleksowe działania komunikacyjne i wizerunkowe. 

czytaj dalej

Drap Zdrapki na Milion sposobów – kampania reklamowa marki Zdrapki

6 marca wystartowała kampania reklamowa Zdrapek – marki dla loterii pieniężnych LOTTO. Kampania będzie prowadzona od 6 marca do 2 kwietnia z wykorzystaniem telewizji, radia, internetu, prasy, nośników outdoor, działań ambientowych (POS TV) i materiałów POS. Jest to pierwsza od 2009 roku kampania dla Zdrapek prowadzona w tak szerokim zakresie.  

czytaj dalej

Sodexo serwuje motywację na Wielkanoc

Pod hasłem „Świąteczna motywacja podana na tacy” wystartowała wiosenna kampania reklamowa Sodexo Benefits and Rewards Services. Akcja jest skierowana do firm, które poszukują gotowych, ale i zróżnicowanych pod kątem potrzeb pracowników rozwiązań motywacyjnych. Kampania obejmuje działania onlinowe, direct marketingowe oraz reklamę w prasie biznesowej i magazynach branżowych.

czytaj dalej

Attention Marketing partnerem konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku

Wyspecjalizowana w doradztwie komunikacyjnym firma została Partnerem organizowanego przez Fundację Microfinance Centre konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. W konkursie nagrodzone zostaną dynamicznie rozwijające się mikrofirmy, które realizują ideę zrównoważonego rozwoju.  

czytaj dalej

Addvanced - nowa agencja na rynku PR i komunikacji marketingowej

Na rynku public relations i komunikacji marketingowej pojawiła się nowa agencja – Addvanced. Nowopowstała firma zrzesza grono ekspertów z zakresu strategii, komunikacji oraz planowania i zakupu mediów. Jej założycielami są Jarosław Grzesica oraz Jakub Zajdel. Za poszczególne kompetencje odpowiadają Katarzyna Małek (Head of PR), Mateusz Bąkała (Head of creation) i Kamil Pączkowski (Head of media planning).

czytaj dalej

CLIPATIZE - AGENCJA OTWIERA REGIONALNE BIURO W DUBAJU

Po pomyślnie zrealizowanych ponad 25 kontraktach z klientami w Dubaju agencja Clipatize specjalizująca się w marketingu treści otwiera tam swoje stałe przedstawicielstwo.

czytaj dalej

Albert Stęclik, Tomasz Gębala i Konrad Helwig otwierają nową agencję kreatywną - Dziadek do orzechów.

Albert Stęclik, Tomasz Gębala i Konrad Helwig to osoby od dawna związane z rynkiem reklamowym. Pierwszy z nich, wcześniej zajmował się planowaniem strategicznym w VML Poland oraz Adam&Eve/DDB London. Tomasz Gębala pracował jako art director i kreatywny w VML Poland oraz K2. Konrad Helwig ma za sobą długoletnią współpracę z wieloma krakowskimi agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i obsługi klienta. 

czytaj dalej

Strona 1 z 467 1 2 3 ... 467 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...