Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Bosch w drugiej edycji MasterChef Junior

Nowy User, 2017-02-14 11:42:41

Bosch w drugiej edycji MasterChef Junior

Marka Bosch już po raz drugi obecna będzie w programie MasterChef Junior, emitowanym na antenie TVN. Młodzi uczestnicy programu będą sprawdzali swoje umiejętności kulinarne wykorzystując do tego piekarniki, chłodziarki, płyty, roboty kuchenne i blendery marki Bosch, zawsze zapewniające perfekcyjny rezultat gotowania i pieczenia.


Pierwszy odcinek drugiej edycji programu MasterChef Junior wyemitowany zostanie w połowie lutego na antenie stacji TVN. W rolach jurorów niezmiennie występować będą Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler, ambasador robotów kuchennych MaxxiMUM Bosch, z którym marka nawiązała współpracę jesienią ubiegłego roku. W każdym odcinku młodzi kucharze korzystać będą z piekarników, płyt, chłodziarko-zamrażarek, robotów kuchennych i blenderów marki Bosch, która ponownie ufunduje nagrody dla każdego uczestnika programu.


- Pierwsza edycja programu MasterChef Junior pokazała na czym polega jego fenomen i myślę, że przekonała wielu do pogłębiania kulinarnej pasji, niezależnie od wieku. Cieszymy się, że wraz z marką Bosch już po raz drugi możemy wspierać młode talenty w rozwijaniu ich zdolności kulinarnych. Już teraz życzymy im wielu sukcesów i świetnej zabawy! – komentuje Hanna Stajuda – Ratajczak, Dyrektor Działu Komunikacji Marek w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...