Zamknij
Nowości - Auto-moto

Breck i Krzysztof Hołowczyc kontynuują współpracę

Nowy User, 2017-02-20 21:43:10

Specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości klocków hamulcowych dla samochodów osobowych i dostawczych marka Breck oraz polski kierowca rajdowy nową odsłoną kampanii reklamowej rozpoczęli drugi rok współpracy. Motywem przewodnim realizowanych w najbliższych miesiącach działań będzie motorsport, przez pryzmat którego zaprezentowana zostanie skuteczność i jakość wytwarzanych w Wielkopolsce części.


Najnowsza odsłona kampanii ponownie skupi się na promowaniu klocków hamulcowych Breck wyposażonych w system Compress Control. Główną osią działań reklamowych będą ogólnopolskie i tematyczne kanały telewizyjne oraz social media.


„Kontynuacja współpracy z Krzysztofem Hołowczycem była dla nas naturalnym krokiem. W zeszłym roku zanotowaliśmy blisko 20% wzrost sprzedaży, co jest najlepszym potwierdzeniem że zarówno nasza strategia handlowa jak i marketingowa przynoszą założone efekty. Duża w tym zasługa realizowanych wspólnie z naszym ambasadorem działań takich jak udział w Rajdzie Polski lub Baja Poland. Jesteśmy przekonani, że najbliższe miesiące będą kontynuacją naszych wspólnych sukcesów ” – mówi Łukasz Żak, kierownik działu marketingu Lumag, producenta klocków hamulcowych Breck.


Dodatkowe działania realizowane w ramach rozpoczynającej się kampanii reklamowej będą skierowane do mechaników samochodowych, jako głównego źródła rekomendacji w zakresie wymiany części dla kierowców. Projekty promocyjne podkreślać będą wyniki zrealizowanych w zeszłym roku przez markę badań, w których aż 87% serwisantów poleciło produkty Breck.


„Jestem niezwykle szczęśliwy, że nasza wspólna podróż z Breckiem ma swój ciąg dalszy. Swoją rolę postrzegam nie tylko jako ambasadora marki, ale również jej konsultanta. W ubiegłym roku wspólnie zrealizowaliśmy wiele super projektów, a szczególnie bliskie mojemu rajdowemu sercu są prace nad polskimi klockami hamulcowymi do aut wyczynowych. Pierwsze testy wypadły bardzo pomyślnie i mam nadzieję, że już niedługo będę mógł zamontować finalny produkt w swoim rajdowym samochodzie.” – dodaje Krzysztof Hołowczyc, ambasador marki Breck.


W ramach kampanii telewizyjnej wykorzystywane będą 30’’ i 15’’ spoty oraz 8’’ materiały wyświetlane przy okazji sponsoringu wybranych programów. Wsparciem akcji reklamowej w telewizji będą działania prowadzone w social mediach.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...