Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Chata Polska chce promować lokalnych producentów

Witold Sokołowski, 2016-10-31 18:48:43

Wszystkie działania sklepów Chaty Polskiej realizowane są zgodnie z ogłoszoną dwa lata temu strategią Blisko. Lokalnie. Naturalnie. Ważne jest dla nas wspieranie lokalnych, rodzinnych Producentów - czytamy w komunikacie firmy. Od 27 października br. trwa kampania firmy z Producentami produktów regionalnych.


- W pierwszym etapie będziemy promować jabłka z naszych rodzimych sadów z Gospodarstwa Sadowniczego Marczak z Białężyna k/ Poznania. W kolejnych etapach będą to: ziemniaki, buraki, wędliny, jaja i inne produkty wytwarzane w sąsiedztwie - pisze Katarzyna Łazarowicz z BP Chaty Polskiej - Kampania obejmuje sklepy własne Chaty Polskiej. Chcemy, aby każdy Klient kojarzył Chatę z lokalnością, z produktami, które są z naszego regionu - dodaje Łazarowicz.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...