Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

Cinema City ma najlepszą stronę relacji inwestorskich

Witold Sokołowski, 2013-06-24 17:01:22

Cinema City International, największy operator kin w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, w tym największa sieć kin w Polsce, otrzymała tegoroczną nagrodę konkursu Złota Strona Emitenta organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.


Jej witryna internetowa dedykowana relacjom inwestorskim została uznana za najlepszą w kategorii spółek zagranicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Nie jest to pierwsza nagroda zdobyta przez Cinema City w tym konkursie. Trzy lata temu spółka została doceniona przez jury 4. edycji ZSE.


Za stworzenie obu wyróżnionych wersji serwisu relacji inwestorskich spółki Cinema City odpowiedzialna była agencja interaktywna Autentika.


Złota Strona Emitenta to organizowany (od 2007 roku) konkurs przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, którego celem jest wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz New Connect. Witryny inwestorskie spółek są sprawdzane pod kątem komunikacji z inwestorem, zawartości informacyjnej czy ich użyteczności.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...