Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

Cinema City ma najlepszą stronę relacji inwestorskich

Witold Sokołowski, 2013-06-24 17:01:22

Cinema City International, największy operator kin w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, w tym największa sieć kin w Polsce, otrzymała tegoroczną nagrodę konkursu Złota Strona Emitenta organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.


Jej witryna internetowa dedykowana relacjom inwestorskim została uznana za najlepszą w kategorii spółek zagranicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Nie jest to pierwsza nagroda zdobyta przez Cinema City w tym konkursie. Trzy lata temu spółka została doceniona przez jury 4. edycji ZSE.


Za stworzenie obu wyróżnionych wersji serwisu relacji inwestorskich spółki Cinema City odpowiedzialna była agencja interaktywna Autentika.


Złota Strona Emitenta to organizowany (od 2007 roku) konkurs przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, którego celem jest wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz New Connect. Witryny inwestorskie spółek są sprawdzane pod kątem komunikacji z inwestorem, zawartości informacyjnej czy ich użyteczności.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...