Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

ClearSense wyróżniona za kampanie SEM

Witold Sokołowski, 2013-04-25 11:29:46

Firma ClearSense znalazła się, podobnie jak w ubiegłym roku, w gronie najlepszych agencji interaktywnych prowadzących kampanie SEM w Google.


Konkurs, organizowany po raz drugi przez Google Polska trwał od 01.01.2013 do 28.02.2013. Warunkiem wzięcia udziału była współpraca z Google w ramach programu „Google dla Agencji”, czyli aktywne prowadzenie dla swoich klientów kampanii SEM, oraz złożenie indywidualnego zgłoszenia. W konkursie wzięło udział nieco ponad 200 firm. Zostały wyznaczone 3 grupy zwycięzców w zależności od liczby obsługiwanych kont oraz generowanych przez te konta obrotów. Firma ClearSense znalazła się w grupie firm z najlepszym wynikiem.


„Jest to duży sukces, który dowiódł profesjonalizmu i owocnej współpracy z ClearSense. Pozwolił także wyzwolić zdrową konkurencję między największymi graczami na rynku agencji interaktywnych. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak prominentnym gronie zwycięzców. W przyszłym roku także postaramy się stanąć na podium” – powiedział Marcin Pawłowski, Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży, ClearSense.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...