Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

ClearSense wyróżniona za kampanie SEM

Witold Sokołowski, 2013-04-25 11:29:46

Firma ClearSense znalazła się, podobnie jak w ubiegłym roku, w gronie najlepszych agencji interaktywnych prowadzących kampanie SEM w Google.


Konkurs, organizowany po raz drugi przez Google Polska trwał od 01.01.2013 do 28.02.2013. Warunkiem wzięcia udziału była współpraca z Google w ramach programu „Google dla Agencji”, czyli aktywne prowadzenie dla swoich klientów kampanii SEM, oraz złożenie indywidualnego zgłoszenia. W konkursie wzięło udział nieco ponad 200 firm. Zostały wyznaczone 3 grupy zwycięzców w zależności od liczby obsługiwanych kont oraz generowanych przez te konta obrotów. Firma ClearSense znalazła się w grupie firm z najlepszym wynikiem.


„Jest to duży sukces, który dowiódł profesjonalizmu i owocnej współpracy z ClearSense. Pozwolił także wyzwolić zdrową konkurencję między największymi graczami na rynku agencji interaktywnych. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak prominentnym gronie zwycięzców. W przyszłym roku także postaramy się stanąć na podium” – powiedział Marcin Pawłowski, Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży, ClearSense.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...