Zamknij
Nowości - Kariera

Client Service Manager w Grupie Adweb

Witold Sokołowski, 2011-09-20 22:21:11

Client Service Manager w Grupie Adweb

Do agencji marketingu zintegrowanego Grupa Adweb dołączyła nowa osoba. Od połowy września pracę w agencji, jako Client Service Manager, rozpoczęła Anna Hruszka.


Na nowym stanowisku do jej obowiązków będzie należało zarządzanie i koordynacja pracy całego zespołu Account Managerów, pozyskiwanie kluczowych Klientów oraz nadzór nad realizacją projektów.


Zatrudniona na tym stanowisku Anna Hruszka pełniła funkcję Key Account Managera w firmie Media Service, a w ostatnim czasie to samo stanowisko zajmowała w jednej z krakowskich agencji - SmartPR. Obejmując stanowisko Client Service Managera w Grupie Adweb będzie odpowiedzialna za opiekę nad Klientami nie tylko w zakresie usług Public Relations, ale również w zakresie pozostałych usług e-marketingowych świadczonych przez poszczególne marki Grupy Adweb.


Client Service Manager to zupełnie nowe stanowisko w Grupie Adweb, powołane w wyniku rozwoju całej grupy, wciąż powiększającego się wachlarza usług oraz nowych projektów w portfolio agencji.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
1
komentarzy
  1. Jerzy Kowalski   2011-09-21 12:24:05

    Duże zmiany są również w firmie zanox. Słyszałem, że ostatnio przyjęli 10 nowych pracowników i nadal rekrutują.

Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...