Zamknij
Nowości - Biznes i polityka

CLIPATIZE - AGENCJA OTWIERA REGIONALNE BIURO W DUBAJU

Nowy User, 2017-02-28 17:52:53

Po pomyślnie zrealizowanych ponad 25 kontraktach z klientami w Dubaju agencja Clipatize specjalizująca się w marketingu treści otwiera tam swoje stałe przedstawicielstwo.


Od 5 lutego br agencja Clipatize jest stale reprezentowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Stanowisko Regional Account Manager’a obszaru MENA objęła Olga Vazhnichaia, współpracująca z Clipatize od września 2015 roku. Agencja Clipatize rozwija swoją obecność na rynku Emiratów Arabskich od kwietnia 2015 roku i od tamtej pory zrealizowała projekty na rzecz wiodących lokalnych i globalnych marek takich jak: Dubai Airports, Al Etihad Credit Bureau, Amadeus IT, Sony Mobile Communications, Canon czy Novo Nordisk.


Agencja Clipatize jest obecna na rynku od 2012 roku - jest zintegrowaną agencją digitalową, skupioną na komunikacji B2B dla branż związanych z nowymi technologiami, zdrowiem, lotnictwem, finansami itp. “To, co wyróżnia Clipatize to doświadczenie w pracy z nowymi, złożonymi produktami. Na tym fundamencie realizujemy dzisiaj projekty obejmujące wsparcie strategiczne w zakresie budowania komunikacji marketingowej oraz sprzedażowej, a także działania produkcyjne i mediowe na etapie realizacji kampanii. Klienci cenią także nasze kompetencje i doświadczenia w obszarze komunikacji B2B.", mówi Jakub Lebuda, Dyrektor Zarządzający Clipatize.


Weronika Narożniak, Client Service Director, twierdzi, że Dubaj to rynek obiecujący dla Clipatize. “Działania biznesowe, mające na celu rozwój firmy w Dubaju rozpoczęliśmy w kwietniu 2015 roku i już od pierwszego dnia czuliśm yzapotrzebowanie na profesjonalne usługi, które dostarczamy oraz podejście, które nas charakteryzuje. W czasie spotkań mieliśmy okazję rozmawiać ze specjalistami ds. marketingu oraz właścicielami firm, którzy postrzegali nas jako przyszłych partnerów, rozumieli wyzwania biznesowe, jakie przed nimi stoją i byli otwarci na nowe pomysły i rozwiązania. Jesteśmy podekscytowani tym krokiem agencji i optymistycznie patrzymy w przyszłość.”


W Dubaju agencję Clipatize reprezentuje Olga Vazhnichaia. Olga jest specjalistką ds. komunikacji i posiada międzynarodowe doświadczenie. Przez 18 ostatnich miesięcy zarządzała projektami digitalowymi zarówno dla europejskich klientów oraz tych z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. "To wielki krok dla nas i bardzo się cieszę, że mogę reprezentować Clipatize w Dubaju. Nasza strategia, znajomość specyfiki rynku i solidna baza klientów daje nam dobrą pozycję wyjściową dla rozwoju biznesu w tym regionie.”


Więcej o Clipatize: www.clipatize.com ; http://dubai.clipatize.com/ ; https://www.facebook.com/clipatize.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...