Zamknij
Nowości - Życie i styl

CommuniCanDo z marką biżuteryjną MAYBEME

Witold Sokołowski, 2013-11-21 22:54:37

Agencja CommuniCanDo rozpoczyna współpracę z marką biżuteryjną MAYBEME® (www.maybeme.pl). Do zadań CommuniCanDo zależeć będzie prowadzenie biura prasowego marki, kontakty z mediami oraz doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji.


MAYBEME® to marka biżuteryjna, która pozwala na maksymalną personalizację produktu. Ideę biżuterii MAYBEME®: KOMPONUJ - KREUJ - WYRÓŻNIJ SIĘ, odzwierciedla konstrukcja bransoletek składających się z pojedynczych ogniw, dobieranych zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Każde z ogniw posiada unikalny system mocowań, który sprawia, że bransoletki rozciągają się jak gumka.


Nieskończenie wiele możliwości kreowania i komponowania własnych aranżacji powoduje, że biżuteria MAYBEME® to rozwiązanie idealne dla osób kreatywnych i oczekujących niepowtarzalności. Bransoletki wykonane są z najwyższej jakości, antyalergicznej stali szlachetnej. Kreator personalizowanych bransoletek dostępny jest w sklepie internetowym: www.maybeme.pl/sklep.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...