Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Conversion przeszkoliła windykatorów z KRD

Witold Sokołowski, 2011-06-28 12:57:46

W pierwszej połowie czerwca 2011 roku pracownicy Krajowego Rejestru Długów mieli okazję dowiedzieć się, jak w codziennej działalności firmy wykorzystać darmowe narzędzia oferowane przez firmę Google. Wiedza ta została im przekazana podczas indywidualnego szkolenia, zorganizowanego przez firmę Conversion – wiodącego gracza na polskim rynku usług, związanych z analityką internetową i optymalizacją konwersji.


Szkolenie, zorganizowane przez firmę Conversion odbyło się we wrocławskiej siedzibie Krajowego Rejestru Długów w dniach 6-8 czerwca 2011 roku i obejmowało trzy bloki tematyczne - łącznie prawie 20h efektywnego szkolenia.


Pierwszy blok szkoleniowy dotyczył wykorzystania narzędzia Google Analytics – wśród poruszanych tematów znalazły się zarówno zagadnienia o charakterze technicznym, związane z samą instalacją i konfiguracją platformy, jak i zdecydowanie bardziej praktyczne aspekty, związane z interpretowaniem danych, dostarczanych przez działające już narzędzie.


Drugi blok szkoleniowy w całości został poświęcony programowi Google Website Optimizer – słuchacze mieli okazję dowiedzieć się, jak zainstalować i skonfigurować to narzędzie oraz jak wykorzystywać je w celu optymalizacji internetowego przekazu marketingowego firmy.


Ostatni blok szkolenia obejmował zagadnienia związane z Google AdWords – w jego trakcie uczestnicy otrzymali wiele cennych wskazówek dotyczących tego, jak formułować internetowy przekaz reklamowy firmy i jak w tym celu wykorzystać szerokie możliwości, oferowane przez popularne narzędzie firmy Google. Prowadzący szkolenie – trenerzy Mariusz Michalczuk oraz Paweł Ogonowski – to certyfikowani przez firmę Google profesjonaliści i członkowie Stowarzyszenia Analityki Internetowej.


„Po gruntownym researchu branży consultingowej, oferującej szkolenia w zakresie narzędzi Google, wybraliśmy firmę Conversion. Liczba klientów, dla których do tej pory organizowali szkolenia, pozytywne opinie uczestników tych szkoleń oraz stosowne certyfikaty stanowiły o podstawach naszego wyboru. Nie bez znaczenia był również blog firmowy, który jest jednym z najbardziej wartościowych źródeł aktualnej wiedzy, dotyczącej analityki internetowej w Polsce” stwierdzili przedstawiciele Krajowego Rejestru Długów.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...