Zamknij
Nowości - Auto-moto

Coyote nowym klientem agencji 4 PUBLICITY

Witold Sokołowski, 2016-11-24 17:45:04

Coyote nowym klientem agencji 4 PUBLICITY

Agencja 4 PUBLICITY poszerza portfolio klientów o firmę z branży motoryzacyjnej. Marka Coyote jest znana z wysokiej jakości urządzeń ostrzegających o zagrożeniach na trasie. Agencja zadba o media relations, wizerunek marki, testy produktów oraz cross-promocje z innymi markami.


Coyote to społecznościowy system informacji dostarczanych w czasie rzeczywistym, który od ponad 10 lat ostrzega kierowców w Europie. Dzięki szczególnej dbałości o rzetelność informacji oraz filtrowanie nieprawdziwych zdarzeń marka zbudowała liczną rzeszę zadowolonych klientów. Doświadczenie zdobyte w krajach Europy Zachodniej skutecznie przekłada na rynek Polski, ucząc kierowców bezpiecznej i spokojnej jazdy.


- Zdecydowaliśmy się na agencję, która świetnie zna się na rynku nowych technologii i potrafi podejść niekonwencjonalnie do kwestii komunikacji produktowej. Wierzę, że doświadczenia 4 PUBLICITY przełożą się na wzrost rozpoznawalności naszej marki wśród kierowców i zdobycie nowych klientów.– mówi Marek Krygier, dyrektor zarządzający Coyote System Polska.


- Cieszę się, że marka Coyote okazała nam zaufanie i powierzyła komunikację swoich produktów. Celem naszej współpracy jest przede wszystkim wzrost świadomości marki u potencjalnych klientów oraz dotarcie do nich nowymi kanałami. Marka Coyote jest otwarta na świeże pomysły i współpracę z blogerami. - dodaje Magda Cieślak, dyrektor agencji 4 PUBLICITY.


Do zadań agencji należy budowanie wizerunku oparte na media relations, wysyłce produktów do testów redakcyjnych, organizacji konkursów oraz udziale marki w imprezach branżowych. Za prowadzenie klienta z ramienia agencji będą odpowiedzialne: Izabela Idzikowska oraz Magda Cieślak. Umowę podpisano na czas określony.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...