Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Decathlon zablokował ulice Franowa

Witold Sokołowski, 2011-11-18 15:21:20

Decathlon Franowo to najnowszy sklep marki Decathlon w Polsce. 18 listopada miało miejsce jego otwarcie. Oprócz tradycyjnej kampanii reklamowej oraz aktywności PR firma wesprze to wydarzenie także niestandardową formą komunikacji – ambient media.


Za kampanię reklamową oraz akcje marketingowe dla marki Decathlon odpowiada dom mediowy PanMedia Western. Z jego inicjatywy w dniach 16 – 19 listopada, w godzinach szczytu, na wybranych skrzyżowaniach Franowa odbywa się nietypowa akcja. Grupa dziesięciu promotorów przy pomocy kartonowych pudeł z przyklejonymi z każdej strony literami prezentuje najważniejsze informacje dotyczące nowego sklepu Decathlon. Przy odpowiedniej synchronizacji każdy obrót pudełek ukaże kierowcom i przechodniom kolejne słowo przekazu – informację o jego otwarciu.


PanMedia Western organizuje także inną akcję promocyjną związaną z najnowszym sklepem marki Decathlon. Między 17 – 19 listopada w głównych miejscach miasta kilkunastu promotorów ubranych w stroje sportowe (z kolekcji dostępnych w sklepie Decathlon) rozdaje ulotki zapraszające do odwiedzenia nowo otwartego sklepu. Dodatkowo, na trasie dojazdowej do niego będzie eksponowana wielkoformatowa pneumatyczna reklama AirWall (8x6 m). Do końca tego roku firma Decathlon otworzy jeszcze dwa nowe sklepy: w Szczawnie Zdroju i Kaliszu.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...