Zamknij
Prosto z rynku - Marka info

D.I.C. Luksusową Marką Roku 2010

Witold Sokołowski, 2010-10-16 01:42:07

Diamonds International Corporation otrzymało prestiżową statuetkę Luksusowa Marka Roku 2010 w kategorii Inwestycje. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali, która odbyła się 10 października w hotelu Intercontinental.


Tytuł Luksusowej Marki przeznaczony jest dla firm, których usługi odpowiadają najwyższym standardom, a produkty najlepszą jakość i są przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.


- Dlatego bardzo nas cieszy to wyróżnienie, zwłaszcza że inwestycje w diamenty to rzeczywiście luksusowy wybór – mówi David Franke, Prezes DIC Polska. Ta nagroda to jednocześnie dowód na to, że wiedza o korzyściach z inwestowania w diamenty zyskuje nowych zwolenników.


Diamonds International Corporation (D.I.C.) to czeska firma której główną domeną działalności jest sprzedaż i wyrób oryginalnej luksusowej biżuterii, obrót diamentami inwestycyjnymi oraz hurtowa sprzedaż drogich kamieni.


Jako lider na rynku D.I.C współpracuje z projektantami mody, oraz designerami, a także aktywnie bierze udział w akcjach charytatywnych i za pomocą własnych działań PR rozpowszechnia wiedzę o diamentach. D.I.C. jest także oficjalnym sponsorem wyborów Miss Polonia 2010.


Wśród tegorocznych nagrodzonych znalazły się m.in. Ewa Minge, Bożena Batycka, SyrenaFilms i lody Grycan.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...