Zamknij
Prosto z rynku - Marka info

D.I.C. Luksusową Marką Roku 2010

Witold Sokołowski, 2010-10-16 01:42:07

Diamonds International Corporation otrzymało prestiżową statuetkę Luksusowa Marka Roku 2010 w kategorii Inwestycje. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali, która odbyła się 10 października w hotelu Intercontinental.


Tytuł Luksusowej Marki przeznaczony jest dla firm, których usługi odpowiadają najwyższym standardom, a produkty najlepszą jakość i są przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.


- Dlatego bardzo nas cieszy to wyróżnienie, zwłaszcza że inwestycje w diamenty to rzeczywiście luksusowy wybór – mówi David Franke, Prezes DIC Polska. Ta nagroda to jednocześnie dowód na to, że wiedza o korzyściach z inwestowania w diamenty zyskuje nowych zwolenników.


Diamonds International Corporation (D.I.C.) to czeska firma której główną domeną działalności jest sprzedaż i wyrób oryginalnej luksusowej biżuterii, obrót diamentami inwestycyjnymi oraz hurtowa sprzedaż drogich kamieni.


Jako lider na rynku D.I.C współpracuje z projektantami mody, oraz designerami, a także aktywnie bierze udział w akcjach charytatywnych i za pomocą własnych działań PR rozpowszechnia wiedzę o diamentach. D.I.C. jest także oficjalnym sponsorem wyborów Miss Polonia 2010.


Wśród tegorocznych nagrodzonych znalazły się m.in. Ewa Minge, Bożena Batycka, SyrenaFilms i lody Grycan.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...