Zamknij
Nowości - Kariera

Digital One powiększa dział Social

Witold Sokołowski, 2011-11-17 17:11:44

Digital One powiększa dział Social. Dołączyła do niego Anna Tokarska, która będzie zajmować się przede wszystkim wsparciem marek kobiecych. Równocześnie do zespołu dołącza Łukasz Gołacki, który z kolei zajmie się przede wszystkim obsługą marek z portfolio PepsiCo.


Anna Tokarska będzie pracowała na stanowisku social media executive. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego (Antropologia Kulturowa) i podyplomowych studiów na Politechnice Łódzkiej. W branży internetowej pracuje od 3 lat, natomiast social mediami zajmuje się od półtora roku. Po studiach zawodowo związana była z dziennikarstwem internetowym oraz radiowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. przy projektach realizowanych dla Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Pracowała dla serwisu Firmin.pl i dla agencji PR Abilita Communications, gdzie współtworzyła działania w mediach społecznościowych Anna Tokarska będzie współpracować z Digital One przede wszystkim przy komunikacji skierowanej do marek kobiecych, takich jak Estēe Lauder, Clinique oraz Górska Natura Active i Beauty.


Druga nowa osoba w dziale - Łukasz Gołacki – także obejmie stanowisko social media executive. W Digital One będzie zajmował się tworzeniem i implementacją koncepcji komunikacji w social mediach dla marek koncernu PepsiCo obsługiwanych przez agencję. Łukasz Gołacki jest absolwentem Wydziału Marketingu na Uniwersytecie Łódzkim. Zawodową przygodę z marketingiem zaczął w 2008 roku, pracując w łódzkim oddziale Polskapresse. Kolejnym krokiem w rozwoju kariery zawodowej było objęcie stanowiska social media managera w agencji interaktywnej Kamikaze, gdzie odpowiadał m.in. za planowanie działań i komunikacji marek w mediach społecznościowych - zajmował się m.in. obsługą marek takich jak: Frieskies (Purina), Mentos (P&G) czy współpracował przy kreowaniu akcji taktycznych dla marki Kamis.


Na zdjęciu: Anna Tokarska.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...