Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Dni Ursynowa z Polbankiem EFG

Witold Sokołowski, 2006-06-09 00:00:00

Nadmuchiwany zamek - zjeżdżalnia, konkursy plastyczne z nagrodami, kolorowe balony oraz wata cukrowa dla łakomczuchów – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na dzieci, które wraz z rodzicami, w najbliższą niedzielę (11 czerwca br.) odwiedzą stoisko Polbanku EFG podczas festynu organizowanego z okazji Dni Ursynowa.

Odwiedzających stoisko Polbanku EFG, powitają znani z ursynowskich oddziałów pracownicy banku oraz sympatyczne hostessy, które specjalnie na tę imprezę zostaną przeszkolone z zakresu opieki nad najmłodszymi. Dzięki takiej organizacji dzieci będą mogły bawić się na placu zabaw, a rodzice bez obaw o ich bezpieczeństwo zapoznać się z ofertą Polbanku oraz otrzymać fachową poradę finansową.


Dla osób, które w niedzielne popołudnie przyjdą na Dni Ursynowa, przygotowane będą również drobne upominki w postaci firmowych koszulek z logo Polbanku. Na zakończenie festynu, organizator imprezy, zaplanował koncert zespołu KOMBI oraz pokaz sztucznych ogni.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...