Zamknij
Nowości - Internet

Do grona klientów Adseo dołączył sklep internetowy

Witold Sokołowski, 2013-06-05 10:42:37

Do grona klientów Adseo dołączyła JUKA, sklep internetowy ze sprzętem rtv/agd. Umowa obejmuje działania za zakresu zwiększenia widoczności sklepu w wyszukiwarkach internetowych. Agencji powierzono działania związane z audytem i optymalizacją serwisu, wdrażanie działań oraz bieżące reagowanie na potrzeby klienta.


Współpraca ma charakter długofalowy, umowa podpisana została na okres 12 miesięcy. Klient został pozyskany w ramach działań new bussines przez Marcina Hochołowskiego. Za realizację projektu odpowiada zespół pod kierownictwem Piotra Dębowskiego.


ADSEO to marka należąca do agencji marketingu zintegrowanego Grupa Adweb. W obszarze promocji w Internecie działa już od 6 lat, obsługując ponad 160 Klientów w dziedzinie marketingu wyszukiwarkowego, posiadając wiele wyróżnień i certyfikatów.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...