Zamknij
Nowości - Internet

Do grona klientów Adseo dołączył sklep internetowy

Witold Sokołowski, 2013-06-05 10:42:37

Do grona klientów Adseo dołączyła JUKA, sklep internetowy ze sprzętem rtv/agd. Umowa obejmuje działania za zakresu zwiększenia widoczności sklepu w wyszukiwarkach internetowych. Agencji powierzono działania związane z audytem i optymalizacją serwisu, wdrażanie działań oraz bieżące reagowanie na potrzeby klienta.


Współpraca ma charakter długofalowy, umowa podpisana została na okres 12 miesięcy. Klient został pozyskany w ramach działań new bussines przez Marcina Hochołowskiego. Za realizację projektu odpowiada zespół pod kierownictwem Piotra Dębowskiego.


ADSEO to marka należąca do agencji marketingu zintegrowanego Grupa Adweb. W obszarze promocji w Internecie działa już od 6 lat, obsługując ponad 160 Klientów w dziedzinie marketingu wyszukiwarkowego, posiadając wiele wyróżnień i certyfikatów.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...