Zamknij

Nowości - Dom i wnętrze

Świeże Soki Cymes rozpoczynają kampanię z udziałem Weroniki Książkiewicz

17 lutego 2017 r. rusza kolejna kampania marki Świeżych Soków “Cymes” produkowanych przez firmę Victoria Cymes. Ambasadorką marki została aktorka Weronika Książkiewicz, którą zobaczymy w spotach telewizyjnych i billboardach sponsorskich. Kampania telewizyjna będzie wspierana działaniami w prasie, internecie i aktywacjami w mediach społecznościach. 

czytaj dalej

Wielka promocja! Hochland na Piątkę!

Już 1 marca 2017 roku rusza wielka promocja Hochland dla konsumentów serów topionych pod nazwą „Hochland na Piątkę!”. Promocja oparta jest na bardzo prostym i atrakcyjnym mechanizmie – każdy zakupiony ser topiony Hochland w promocyjnym opakowaniu to gwarantowane 5zł do wydania u partnerów promocji.  

czytaj dalej

Grzejniki-dekoracyjne.pl dzięki osiągniętym wynikom kontynuują współpracę z agencją More Bananas

Agencja More Bananas odpowiedzialna jest za całościową obsługę salonu grzejniki-dekoracyjne.pl w mediach społecznościowych. Skrojona na miarę oferta zadecydowała o wyborze powyższej agencji. Oprócz działań z zakresu copywritingu i grafiki, More Bananas prowadzi kompleksową kampanię Facebook ADS mającą na celu pozyskiwanie leadów.  

czytaj dalej

Agencja Marketing & Communications Consultants poszerza portfel klientów

Z początkiem roku do grona klientów agencji M&CC dołączyły trzy firmy działające na rynku deweloperskim i nieruchomości komercyjnych: Nexity Polska, Rockcastle Poland i Balmain Asset Management.  

czytaj dalej

IKEA ogłasza przetarg na obsługę kreatywną

Pod koniec lutego rozpoczynamy przetarg, do którego zaprosimy wiodące agencje kreatywne. O jego etapach oraz dokładnym zakresie obsługi będziemy informować na bieżąco – powiedział Filip Fiedorow, Dyrektor marketingu IKEA Retail w Polsce.

czytaj dalej

Tata bawi się Barbie – nowa kampania Mattel

Firma Mattel w ramach kampanii marki Barbie® „Możesz być, kim chcesz” przedstawiła najnowszy spot pt. „Tata bawi się Barbie®”. Krótki film opracowany we współpracy z BBDO pokazuje, jak istotna jest rola ojca w życiu córki oraz jak bardzo wspólna zabawa pobudza wyobraźnię oraz zachęca dziewczynki do snucia marzeń i wiary we własne możliwości, co przekłada się na jej pewność siebie i sukcesy w dorosłym życiu. 

czytaj dalej

Grupa Geo kolejny rok z Prime Time PR

Grupa Deweloperska Geo kontynuuje współpracę z Prime Time PR. Po prawie rocznej współpracy krakowska agencja będzie kontynuować działania promocyjne dla spółki.  

czytaj dalej

Ruszyła kampania nowych kaw Tchibo – Barista Espresso i Barista Caffe Crema

Marka Tchibo rozpoczęła kampanię promującą nowe rodzaje kawy: Barista Espresso i Barista Caffe Crema. Ziarna Tchibo Barista wypala się przy użyciu tradycyjnych bębnowych maszyn prażalniczych. Na uwagę zasługuje także opakowanie i jego zamknięcie – to pierwsze takie rozwiązanie w Polsce! 

czytaj dalej

Porta Drzwi wybrała agencję do obsługi komunikacji marketingowej

Obsługą komunikacji marketingowej marki PORTA DRZWI będącej własnością PORTA KMI POLAND, największego producenta drzwi w Polsce, zajmuje się Agencja CIA - CONTENT IMPACT AGENCY specjalizująca się w realizacji projektów i strategii content marketingowych. 

czytaj dalej

Kruszwica S.A. z Grupą On Board Think Kong

Zakłady Tłuszczowe "Kruszwica" S.A. – część grupy Bunge, światowego lidera w przetwórstwie nasion oleistych, zrealizuje w 2017 r. kampanię edukacyjną „Poznaj się na tłuszczach” we współpracy z Grupą On Board Think Kong.  

czytaj dalej

Strona 2 z 206 « 1 ... 2 3 ... 206 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...