Zamknij

Nowości - Dom i wnętrze

360 Content Team wygrał przetarg Röben Polska

360 Content Team wygrał przetarg na obsługę mediową firmy Röben, jednego z największych światowych producentów ceramiki budowlanej. Zakres usług objętych przetargiem obejmuje przygotowanie strategii reklamowej, zakup mediów oraz obsługę kampanii reklamowej w prasie i Internecie. 

czytaj dalej

Pyramis wybrał Effective PR do komunikacji marki w Polsce

Agencja Effective PR nawiązała współpracę z kolejną firmą z branży dom & wnętrze - Pyramis. Od stycznia 2017 r. odpowiada za komunikację marketingową i public relations greckiego producenta zlewozmywaków, armatury kuchennej, okapów, garnków i akcesoriów do kuchni. 

czytaj dalej

AGAS wybrał GutPR

Wiodący dostawca okuć budowlanych i meblowych – firma AGAS - z początkiem lutego 2017 roku powierzyła obsługę komunikacyjną liderowi w kategorii PR dla budownictwa – agencji GutPR. 

czytaj dalej

Poznaj dobroczynną moc owoców w kampanii marki Łowicz

Ruszyła kolejna kampania marki Łowicz, która przypomina o nowości – unikalnych i wyjątkowych na rynku prozdrowotnych dżemach 100% z owoców Łowicz. W kolorowym i dynamicznym spocie telewizyjnym widzimy, jak moc owoców eksploduje z każdego słoiczka w takt wzniosłej muzyki. W efekcie reklama nie tylko oddaje moc działania owoców, a także podkreśla wyjątkowość produktów Łowicz. 

czytaj dalej

Owocowa loteria - podsumowanie promocji konsumenckiej zorganizowanej przez markę Herbapol

Owocowa loteria to promocja konsumencka marki Herbapol, prowadzona od 1 października do 26 listopada 2016 roku. 18 stycznia br. odbyło się uroczyste wręczenie nagrody głównej - samochodu Toyota Auris Kombi.

czytaj dalej

Świąteczna kampania reklamowa HELIO

Firma HELIO rozpoczęła świąteczną kampanię reklamową, wzmacniającą wizerunek marki i wspierającą sprzedaż popularnych bożonarodzeniowych produktów. Działania skupiają się przede wszystkim na telewizji, prasie, Internecie i outdoorze.

czytaj dalej

Społem prezentuje nowy spot Majonezu Kieleckiego

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” prezentuje nową wersję spotu reklamowego swojego flagowego produktu - Majonezu Kieleckiego. Materiał będzie można zobaczyć na ogólnodostępnych kanałach telewizyjnych oraz w globalnej sieci komputerowej w grudniu br.

czytaj dalej

Mikołaj musi być w Święta… Ketchup Kotlin musi być zawsze!

Zbliżają się kolejne święta, podczas których na stołach nie może zabraknąć ketchupu Kotlin! Marka przypomina o sobie w najnowszej kampanii telewizyjnej.

czytaj dalej

Słone paluszki Stema z agencją PR

Firma Stema oferująca szeroki wybór naturalnych słonych paluszków, w tym certyfikowane produkty BIO, rozpoczęła współpracę z agencją public relations. FACE IT! będzie odpowiedzialne za media relations, doradztwo wizerunkowe oraz komunikację na Facebooku.

czytaj dalej

Dorota Szelągowska w świątecznej kampanii Komfort

Wystartowała świąteczna kampania Komfort. Głównymi bohaterami spotu są ambasadorka marki Dorota Szelągowska oraz hit cenowy ze świątecznej oferty: dywan Portofino.

czytaj dalej

Strona 3 z 206 « 1 2 ... 3 ... 206 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...