Zamknij
Nowości - Biznes i polityka

"Duża gotówka, niecała stówka!" - nowa kampania produktowa Kasy Stefczyka

Nowy User, 2017-03-08 18:11:51

6 marca 2017 r. ruszyła nowa kampania Kasy Stefczyka. Tym razem bohaterowie znani z poprzednich spotów -- Państwo Stefczykowie - przenoszą się do animowanego świata teleturniejów rodzinnych. Widzowie ogólnopolskich stacji telewizyjnych mają okazję spotkać się z Kasią, Tomaszem, Julką i Jankiem podczas gry finałowej! Kampania „Duża gotówka" promuje nową pożyczkę z niską i stałą miesięczną ratą od Kasy Stefczyka. Produkt ten to powrót do pożyczek cieszących się największym zainteresowaniem wśród dotychczasowych klientów.


Głównym kanałem przekazu w kampanii jest spot telewizyjny, który oglądać można w stacjach: TVP1, TVP2 i kanałach tematycznych TVP, Polsat oraz stacjach pakietu Mix Mux (TV Puls, TVN7, TTV, PULS 2). W kanałach Radia Zet oraz RMF FM usłyszeć można także spot bezpośrednio nawiązujący do animacji telewizyjnej.


Do nowej kampanii zaplanowano szerokie działania w Internecie i na urządzeniach mobilnych. Spot można obejrzeć na stronach odtwarzania filmów YouTube oraz w witrynach partnerów wideo. W sieci reklamowej Google, a także w serwisach należących do Grupy Wirtualna Polska oraz Onet również pojawi się wspomniana animacja. Wsparciem kampanii są pozostałe materiały ATL, a także BTL oraz działania w social media. Apella odpowiadała za koncepcję, kreację, copywriting, scenariusze spotów, przygotowanie poligrafii, opracowanie materiałów prasowych i kreacji na potrzeby Internetu, planowanie i zakup mediów. Produkcją animacji zajęło się Studio animacji Pigeon.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...