Zamknij
Nowości - Kultura i nauka

Dyrektor LSPR na zaproszenie prof. Jerzego Olędzkiego

Witold Sokołowski, 2011-11-18 15:32:55

23 listopada w Warszawie gościć będzie John Dalton – dyrektor London School of Public Relations Worldwide. Poprowadzi on wykład otwarty na Uniwersytecie Warszawskim dotyczący kluczowych aspektów budowania wizerunku i postrzegania reputacji firm.


Dalton przyjeżdża do Warszawy na zaproszenie prof. Jerzego Olędzkiego – Kierownika Zakładu PR i Marketingu Medialnego Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Związku Firm Public Relations. Podczas wystąpienia ekspert odpowie na następujące pytania: Dlaczego zarządzanie reputacją jest obecnie tak istotne? Jakimi mitami jest otoczony ten temat? Jak rozwijać struktury i skutecznie budować reputację organizacji? Dlaczego umiejętne zarządzanie ryzykiem i sytuacją kryzysową jest kluczowe dla kontroli reputacji firmy? Ponadto przybliży znaczenie monitoringu Internetu oraz wpływ mediów społecznościowych na wizerunek organizacji.


John Dalton jest ekspertem w dziedzinie zarządzania reputacją firm, założycielem oraz dyrektorem London School of Public Relations Worldwide. Jego zainteresowania koncentrują się w szczególności wokół tematyki nowoczesnych mediów oraz ich wpływu na zintegrowaną komunikację marketingową.


Prelekcja odbędzie się 23 listopada o godz. 16:00 w Auli Bibliotecznej Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Nowy Świat 69. Wstęp jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia na adres: Joanna.brych@zfpr.pl . Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej na www.lspr.edu.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...