Zamknij
Nowości - Internet

Dziecięcy serwis internetowy marki LEON

Witold Sokołowski, 2007-10-13 11:02:00

Odbyła się odsłona nowego serwisu internetowego dla dzieci dedykowanego marce Hortex Leon – www.lewleon.pl. Osią serwisu jest panoramiczna dżungla - naturalne środowisko bohatera – Lwa Leona. „Zwiedzając” dżunglę, mały użytkownik napotyka gry, niespodzianki i zwierzątka, które reagują na jego zachowania, bawią się z nim.

Serwis www.lewleon.pl skierowany jest do dzieci w wieku 4-9 lat, lubiących zabawy multimedialne, m.in.: wyścigi, gry sprawnościowe, czy też opiekę nad wirtualnymi pupilami. Strona lewleon.pl, poprzez stałe urozmaicanie jej nowymi aktywnościami, ma zapaść dzieciom w pamięci, a tym samym wzmocnić wizerunek marki Hortex Leon. Dodatkowo serwis będzie zawierał elementy edukacyjne, pozytywnie wpływające na rozwój małych użytkowników. Literki, cyferki, kolory czy nazwy owoców wykorzystane w zabawach będą łatwe do zapamiętania i skojarzenia. Dzieci będą uczyć się przez zabawę.

Pomysłodawcą serwisu, a jednocześnie agencją odpowiedzialną za jego wdrożenie jest Euro RSCG Marketing House. Do zadań agencji należy także opracowanie strategii projektu, koordynacja działań, obsługa techniczna, a w kolejnych etapach obsługa konkursów przeprowadzanych w serwisie.

Euro RSCG Marketing House pracuje dla marki Leon od lipca br. Klient został zdobyty w drodze przetargu.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...