Zamknij
Nowości - Media i marketing

Dziennik Polski z 2 nagrodami w prestiżowym konkursie designu

Witold Sokołowski, 2011-11-18 16:48:23

„Dziennik Polski” znalazł się w gronie najlepiej zaprojektowanych gazet w najważniejszym europejskim konkursie designu prasy European Newspaper Award.


Wyróżnione przez międzynarodowe Jury projekty to: w kategorii gazeta regionalna seria okładek kulturalnego dodatku do „Dziennika Polskiego” – „Magnes” z dni 25 i 18 sierpnia oraz 28 lipca 2011 roku, a także w kategorii  magazynów informacyjnych "Magazyn Piątek" z dnia 8 kwietnia 2001 roku. Wszystkie nagrodzone prace zostały zaprojektowane przez Tomasza Bocheńskiego, dyrektora artystycznego „Dziennika Polskiego”.


Konkurs European Newspaper Award na najlepiej zaprojektowane gazety organizuje projektant gazet Norbert Küpper we współpracy z dziennikarskimi pismami: niemieckim "Medium Magazin", austriackim "Der Österreichische Journalist" i szwajcarskim "Schweizer Journalist".


W konkursie wystartowało 226 dzienników z 27 państw. Wręczenie nagród odbędzie się w Wiedniu. Więcej informacji pod adresem http://www.editorial-design.com/11/e2.html.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...