Zamknij
Nowości - Media i marketing

Dziennik Polski z 2 nagrodami w prestiżowym konkursie designu

Witold Sokołowski, 2011-11-18 16:48:23

„Dziennik Polski” znalazł się w gronie najlepiej zaprojektowanych gazet w najważniejszym europejskim konkursie designu prasy European Newspaper Award.


Wyróżnione przez międzynarodowe Jury projekty to: w kategorii gazeta regionalna seria okładek kulturalnego dodatku do „Dziennika Polskiego” – „Magnes” z dni 25 i 18 sierpnia oraz 28 lipca 2011 roku, a także w kategorii  magazynów informacyjnych "Magazyn Piątek" z dnia 8 kwietnia 2001 roku. Wszystkie nagrodzone prace zostały zaprojektowane przez Tomasza Bocheńskiego, dyrektora artystycznego „Dziennika Polskiego”.


Konkurs European Newspaper Award na najlepiej zaprojektowane gazety organizuje projektant gazet Norbert Küpper we współpracy z dziennikarskimi pismami: niemieckim "Medium Magazin", austriackim "Der Österreichische Journalist" i szwajcarskim "Schweizer Journalist".


W konkursie wystartowało 226 dzienników z 27 państw. Wręczenie nagród odbędzie się w Wiedniu. Więcej informacji pod adresem http://www.editorial-design.com/11/e2.html.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...