Zamknij
Nowości - Media i marketing

Dziennik Polski z 2 nagrodami w prestiżowym konkursie designu

Witold Sokołowski, 2011-11-18 16:48:23

„Dziennik Polski” znalazł się w gronie najlepiej zaprojektowanych gazet w najważniejszym europejskim konkursie designu prasy European Newspaper Award.


Wyróżnione przez międzynarodowe Jury projekty to: w kategorii gazeta regionalna seria okładek kulturalnego dodatku do „Dziennika Polskiego” – „Magnes” z dni 25 i 18 sierpnia oraz 28 lipca 2011 roku, a także w kategorii  magazynów informacyjnych "Magazyn Piątek" z dnia 8 kwietnia 2001 roku. Wszystkie nagrodzone prace zostały zaprojektowane przez Tomasza Bocheńskiego, dyrektora artystycznego „Dziennika Polskiego”.


Konkurs European Newspaper Award na najlepiej zaprojektowane gazety organizuje projektant gazet Norbert Küpper we współpracy z dziennikarskimi pismami: niemieckim "Medium Magazin", austriackim "Der Österreichische Journalist" i szwajcarskim "Schweizer Journalist".


W konkursie wystartowało 226 dzienników z 27 państw. Wręczenie nagród odbędzie się w Wiedniu. Więcej informacji pod adresem http://www.editorial-design.com/11/e2.html.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...