Zamknij
Nowości - Kariera

Dziewięć nowych osób w zespole Sigmy

Witold Sokołowski, 2006-04-08 00:00:00

Dziewięć osób dołączyło w ostatnim czasie do zespołu agencji PR Sigma International (Poland) Ltd. Powiększenie zespołu wiąże się m.in. z pozyskaniem przez agencję od początku tego roku ośmiu nowych klientów. Obecnie agencja liczy łącznie 61 osób, w tym 50 na etacie.

Account Managerem w zespole obsługi klientów z branży nowoczesnych technologii został Arkadiusz Piasek. Arek ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, pracował jako dziennikarz w wydawnictwie IDG Poland, a następnie, przez ponad 2 lata, jako PR Manager w firmie Asus Polska.

Account Managerem w zespole obsługi klientów z branży FMCG została Małgorzata Kink, która ukończyła SGH w Warszawie, ma 5-letnie doświadczenie w public relations, m.in. w kilku agencjach PR.

Junior Account Managerem w zespole obsługi klientów z branży usług została Julita Żylińska-Imiołek. Julita ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych UW, ma ponad 2-letnie doświadczenie w PR – w Biurze Prasowym Ministerstwa Gospodarki, pracowała także jako doradca personalny oraz Product Manager w firmie Levi-Strauss.

Account Executive w tym samym zespole została Joanna Kontkiewicz-Studzińska. Joanna ma blisko 2-letnie doświadczenie w PR. Ukończyła SGH w Warszawie, pracowała w branży turystycznej i w agencji PR.

Junior Account Managerem w zespole obsługi korporacyjnej i public affairs została Agnieszka Żórawińska. Agnieszka ukończyła Wyższą Szkołę Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia oraz Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW. Pracowała w firmach Rank Xerox i Unident.


Junior Account Managerem w tym samym zespole została Marta Gojżewska. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Podyplomowe Studium PR przy UW i PAN w Warszawie, pracowała przez blisko 2 lata w Biurze Reklamy S.A., zajmując się organizacją targów i konferencji.

Junior Account Managerem w tym samym zespole została Marta Sztandarska, która ukończyła Wydział Prawa i Administracji UW. Od roku 2000 współpracowała już z agencją.

Account Executive w tym samym zespole została Marta Gołębiewska. Marta ukończyła Olympus Szkołę Wyższą in. R. Kudlińskiego. Pracowała w firmach z branży finansowo-ubezpieczeniowej.

Junior Account Executive w zespole Biura Kwiatowego Holandia została Joanna Zimnoch. Ukończyła wydział filologii angielskiej Uniwersytetu w Białymstoku, pracowała w ZPC Mieszko S.A.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...