Zamknij
Nowości - Kariera

Dziewięć nowych osób w zespole Sigmy

Witold Sokołowski, 2006-04-08 00:00:00

Dziewięć osób dołączyło w ostatnim czasie do zespołu agencji PR Sigma International (Poland) Ltd. Powiększenie zespołu wiąże się m.in. z pozyskaniem przez agencję od początku tego roku ośmiu nowych klientów. Obecnie agencja liczy łącznie 61 osób, w tym 50 na etacie.

Account Managerem w zespole obsługi klientów z branży nowoczesnych technologii został Arkadiusz Piasek. Arek ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, pracował jako dziennikarz w wydawnictwie IDG Poland, a następnie, przez ponad 2 lata, jako PR Manager w firmie Asus Polska.

Account Managerem w zespole obsługi klientów z branży FMCG została Małgorzata Kink, która ukończyła SGH w Warszawie, ma 5-letnie doświadczenie w public relations, m.in. w kilku agencjach PR.

Junior Account Managerem w zespole obsługi klientów z branży usług została Julita Żylińska-Imiołek. Julita ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych UW, ma ponad 2-letnie doświadczenie w PR – w Biurze Prasowym Ministerstwa Gospodarki, pracowała także jako doradca personalny oraz Product Manager w firmie Levi-Strauss.

Account Executive w tym samym zespole została Joanna Kontkiewicz-Studzińska. Joanna ma blisko 2-letnie doświadczenie w PR. Ukończyła SGH w Warszawie, pracowała w branży turystycznej i w agencji PR.

Junior Account Managerem w zespole obsługi korporacyjnej i public affairs została Agnieszka Żórawińska. Agnieszka ukończyła Wyższą Szkołę Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia oraz Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW. Pracowała w firmach Rank Xerox i Unident.


Junior Account Managerem w tym samym zespole została Marta Gojżewska. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Podyplomowe Studium PR przy UW i PAN w Warszawie, pracowała przez blisko 2 lata w Biurze Reklamy S.A., zajmując się organizacją targów i konferencji.

Junior Account Managerem w tym samym zespole została Marta Sztandarska, która ukończyła Wydział Prawa i Administracji UW. Od roku 2000 współpracowała już z agencją.

Account Executive w tym samym zespole została Marta Gołębiewska. Marta ukończyła Olympus Szkołę Wyższą in. R. Kudlińskiego. Pracowała w firmach z branży finansowo-ubezpieczeniowej.

Junior Account Executive w zespole Biura Kwiatowego Holandia została Joanna Zimnoch. Ukończyła wydział filologii angielskiej Uniwersytetu w Białymstoku, pracowała w ZPC Mieszko S.A.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...