Zamknij
Nowości - Zdrowie

eBay.pl i Przegląd Żużlowy walczy o zdrowie polskiego żużlowca

Witold Sokołowski, 2006-05-18 00:00:00

eBay.pl wraz z Ogólnopolskim Portalem Żużlowym „Przegląd Żużlowy” od 22 maja organizuje aukcję charytatywną, z której dochód w całości zostanie przekazany na rehabilitację pokrzywdzonego w wypadku żużlowca - Rafała Wilka.

Rafał Wilk, zawodnik KSŻ Krosno, uległ groźnemu wypadkowi podczas startu 3 maja br. Upadek okazał się niezwykle poważny. Jadącemu tuż za nim zawodnikowi nie udało się już wyhamować swojej maszyny i wjechał w niego z całym impetem. Rafał natychmiast trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie – zdiagnozowano złamanie kręgosłupa (w odcinku kręgów lędźwiowych) oraz liczne poważne obrażenia narządów wewnętrznych. Niezbędne było przeprowadzenie skomplikowanej operacji. Zawodnik powoli odzyskuje siły, jednak czeka go jeszcze kosztowna i długotrwała rehabilitacja.


Na stronie www.rafalwilk.pl można na bieżąco dowiadywać się o stanie zdrowia Rafała, który rozpoczął właśnie najtrudniejszy wyścig w swoim życiu – wyścig o zdrowie.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...