Zamknij
Prosto z rynku - Sponsoring info

EFL Partnerem Wspierającym Narodowe Forum Muzyki

Witold Sokołowski, 2016-12-01 16:15:18

EFL nawiązał współpracę z Narodowym Forum Muzyki (NFM) we Wrocławiu. W ramach partnerskiej umowy leasingodawca przekazał NFM w użytkowanie samochód Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 4X2 .


Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego to instytucja kulturalna we Wrocławiu, współprowadzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław oraz Województwo Dolnośląskie. NFM powstało 22 maja 2014 roku z połączenia Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans i Filharmonii im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu. Jednym z inicjatorów utworzenia instytucji Narodowego Forum Muzyki oraz budowy nowej sali koncertowej jest Andrzej Kosendiak, obecnie dyrektor NFM. Narodowe Forum Muzyki organizuje działalność jedenastu zespołów instrumentalnych i wokalnych. Prowadzi również liczne projekty edukacyjne dla dzieci i młodzieży, a także inicjatywy skierowane do dorosłych, propagujące udział w życiu kulturalnym,


Przekazany przez EFL Mercedes-Benz Sprinter przeznaczony jest do przewozu max. 9 osób. Podstawowa wersja auta została dostosowana do potrzeb NFM. Pojazd wyposażony jest w rampę transportową otwieraną na bok i do tyłu o nośności 800 kg i długości po rozłożeniu 2,5m. Przestrzeń przeładunkowa została przystosowana do przewozu instrumentów.


- EFL jako Partner Wspierający NFM chce dołożyć niewielką cegiełkę do realizowanych przez instytucję działań na rzecz krzewienia szeroko rozumianej kultury. W szczególność zależy nam na wspieraniu NFM w realizacji projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży takich jak m. in. Akademia Chóralna, Singing Europe czy Pośpiewaj mi Mamo, pośpiewaj mi Tato. Jestem przekonany, że użyczone przez nas auto ułatwi docieranie z edukacją także do dzieci i młodzieży spoza Wrocławia – mówi Radosław Kuczyński Prezes EFL.


Obok doskonałej jakości kultury muzycznej, jaką proponujemy gościom w Narodowym Forum Muzyki, edukacja jest jednym z naszych najistotniejszych zadań. Realizujemy ten priorytet z dużym zaangażowaniem w budynku NFM, ale pragniemy także dotrzeć wszędzie tam, skąd dzieciom i młodzieży niełatwo jest przyjechać do sali koncertowej we Wrocławiu. Programy artystyczne, które realizujemy poza naszą siedzibą, to dla tych młodych ludzi ważne i wyjątkowe spotkanie ze sztuką i niejednokrotnie jedyna okazja posłuchania wartościowej twórczości w świetnym wykonaniu. Dlatego cieszymy się, że mamy wsparcie w postaci auta dostosowanego do potrzeb realizacji naszych projektów edukacyjnych. Jesteśmy dumni, że EFL jest Partnerem wspierającym nas w realizacji tak ważnego zadania. – podkreśla Dyrektor Narodowego Forum Muzyki Andrzej Kosendiak.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje z Marcinem Prokopem

Już w poniedziałek, 6 marca br. rozpocznie się kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje pod hasłem ...

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 21:01:12]

CIEKAWEEE http://hewti.pl

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 20:59:15]

fajne