Zamknij
Prosto z rynku - Sponsoring info

EFL Partnerem Wspierającym Narodowe Forum Muzyki

Witold Sokołowski, 2016-12-01 16:15:18

EFL nawiązał współpracę z Narodowym Forum Muzyki (NFM) we Wrocławiu. W ramach partnerskiej umowy leasingodawca przekazał NFM w użytkowanie samochód Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 4X2 .


Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego to instytucja kulturalna we Wrocławiu, współprowadzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław oraz Województwo Dolnośląskie. NFM powstało 22 maja 2014 roku z połączenia Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans i Filharmonii im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu. Jednym z inicjatorów utworzenia instytucji Narodowego Forum Muzyki oraz budowy nowej sali koncertowej jest Andrzej Kosendiak, obecnie dyrektor NFM. Narodowe Forum Muzyki organizuje działalność jedenastu zespołów instrumentalnych i wokalnych. Prowadzi również liczne projekty edukacyjne dla dzieci i młodzieży, a także inicjatywy skierowane do dorosłych, propagujące udział w życiu kulturalnym,


Przekazany przez EFL Mercedes-Benz Sprinter przeznaczony jest do przewozu max. 9 osób. Podstawowa wersja auta została dostosowana do potrzeb NFM. Pojazd wyposażony jest w rampę transportową otwieraną na bok i do tyłu o nośności 800 kg i długości po rozłożeniu 2,5m. Przestrzeń przeładunkowa została przystosowana do przewozu instrumentów.


- EFL jako Partner Wspierający NFM chce dołożyć niewielką cegiełkę do realizowanych przez instytucję działań na rzecz krzewienia szeroko rozumianej kultury. W szczególność zależy nam na wspieraniu NFM w realizacji projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży takich jak m. in. Akademia Chóralna, Singing Europe czy Pośpiewaj mi Mamo, pośpiewaj mi Tato. Jestem przekonany, że użyczone przez nas auto ułatwi docieranie z edukacją także do dzieci i młodzieży spoza Wrocławia – mówi Radosław Kuczyński Prezes EFL.


Obok doskonałej jakości kultury muzycznej, jaką proponujemy gościom w Narodowym Forum Muzyki, edukacja jest jednym z naszych najistotniejszych zadań. Realizujemy ten priorytet z dużym zaangażowaniem w budynku NFM, ale pragniemy także dotrzeć wszędzie tam, skąd dzieciom i młodzieży niełatwo jest przyjechać do sali koncertowej we Wrocławiu. Programy artystyczne, które realizujemy poza naszą siedzibą, to dla tych młodych ludzi ważne i wyjątkowe spotkanie ze sztuką i niejednokrotnie jedyna okazja posłuchania wartościowej twórczości w świetnym wykonaniu. Dlatego cieszymy się, że mamy wsparcie w postaci auta dostosowanego do potrzeb realizacji naszych projektów edukacyjnych. Jesteśmy dumni, że EFL jest Partnerem wspierającym nas w realizacji tak ważnego zadania. – podkreśla Dyrektor Narodowego Forum Muzyki Andrzej Kosendiak.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...