Zamknij
Nowości - Życie i styl

Eholiday.pl stawia na outdoor i reklamę telewizyjną

Paweł Gębusiak, 2013-04-10 17:19:42

W pierwszych miesiącach tego roku Grupa eholiday.pl zintensyfikowała swoje działania promocyjne i wizerunkowe.


Po raz pierwszy w historii spółka postawiła na reklamę zewnętrzną, wykorzystując do tego celu billboardy oraz nośniki na wiatach przystankowych. Kampanię uzupełnią też spoty reklamowe, które pojawią się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych telewizyjnych kanałów podróżniczych.


Pierwsza odsłona akcji promocyjnej ruszyła 1 lutego br. i objęła kilkadziesiąt billboardów o powierzchni 12 i 18 mkw. z hasłem: „Wszystkie noclegi w Polsce mają jeden adres - eholiday.pl”. Nośniki stanęły w pobliżu centrów handlowych w największych aglomeracjach w Polsce, a także w wybranych miejscowościach turystycznych i drogach dojazdowych do tychże miejscowości. Akcja trwała do końca lutego.


W marcu br. reklamy eholiday.pl można było zobaczyć w dwudziestu nowych miejscach zlokalizowanych w centrum Warszawy. Nośniki o wymiarach 1m x 1,5 m przez cały miesiąc prezentowane były na wiatach stołecznych przystanków autobusowych i tramwajowych. Kreacja i slogan nawiązywały do lutowej kampanii: „Noclegi? Teraz wszystkie mają jeden adres – eholiday.pl”.


Poza reklamą zewnętrzną kreacje eholiday.pl pojawiały się regularnie w pismach branżowych i specjalistycznych, w magazynach kolorowych oraz prasie codziennej.


Już 10 kwietnia rusza kampania promocyjna w popularnym brytyjskim kanale telewizyjnym o profilu podróżniczym – Travel Channel. Spoty reklamowe emitowane będą w najlepszym czasie antenowym. Kampania potrwa do końca kwietnia. Grupa eholiday.pl wspierać będzie także program telewizyjny „Hotelowe Rewolucje”. Gospodarzem tego programu jest hotelarski guru, Anthony Melchiorri, który pomaga hotelom przeżywającym trudności, przetrwać w branży i stanąć na nogi.


– Idea dzielenia się wiedzą i pomoc merytoryczna obiektom noclegowym jest nam szczególnie bliska. Sami prowadzimy warsztaty Travel 2.0, redagujemy bloga o marketingu w turystyce, wspieramy inne inicjatywy edukacyjne, takie jak Akademia eTravel czy TravelCamp, a nasze raporty regularnie publikujemy w mediach branżowych i ogólnopolskich – powiedział Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.


– Dlatego uznaliśmy, że program „Hotelowe Rewolucje” dobrze wpisuje się w naszą misję, a przy okazji kampania reklamowa w Travel Channel pozwoli nam zwiększyć zasięg i dotrzeć do osób aktywnie podróżujących – dodał szef Grupy eholiday.pl.


Spółka już zapowiada kolejne kampanie promocyjne swojego flagowego serwisu eholiday.pl.  

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...