Zamknij
Nowości - Zdrowie

energe21 zbudowała wirtualny dom Misia Ratownika

Witold Sokołowski, 2006-05-11 00:00:00

Agencja interaktywna energe21 włączyła się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Budujemy razem bezpieczny Dom Misia Ratownika”. Pod nazwą "Dom Misia Ratownika" kryje się projekt pierwszego w Polsce Centrum Terapeutycznego dla dzieci pokrzywdzonych w wypadkach komunikacyjnych. Centrum ma powstać w Dźwirzynie k/Kołobrzegu.

Celem ogólnopolskiej akcji planowanej na cały rok cały jest zbiórka funduszy na budowę Centrum, uświadomienie problemu urazu psychicznego powypadkowego u dzieci, a także kampania edukacyjna na temat bezpieczeństwa na drodze. W ramach projektu "Budujemy razem bezpieczny Dom Misia Ratownika” odbędzie się wiele koncertów charytatywnych na terenie całego kraju.Akcja ma charakter medialny i przeprowadzana jest także z udziałem internetu.


energe21 w inauguracyjnym etapie trwania akcji wykreowała i oprogramowała serwis internetowy www.dommisia.pl. Serwis zawiera wszelkie informacje dotyczące podjętej inicjatywy i organizatorów. Przez cały okres trwania akcji energe21 będzie odpowiedzialna za kreację serwisu i oprogramowanie przeprowadzanych działań za pośrednictwem serwisu internetowego.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...