Zamknij
Nowości - Biznes i polityka

Europejskie Dni Rozwoju w rękach 24/7PR

Witold Sokołowski, 2011-11-21 14:25:31

Przygotowanie jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń organizowanych pod egidą Komisji Europejskiej oraz Rady Unii Europejskiej - Europejskie Dni Rozwoju 2011 - zostało powierzone agencji 24/7PR, która została wybrana w drodze rekomendacji przez czołową belgijską agencję specjalizująca się w usługach public relations – Mostra. Obie firmy przynależą do Międzynarodowej Organizacji Public Relations ( Public Relations Organisation International – PROI).


W ramach polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, Polska będzie gospodarzem Europejskich Dni Rozwoju 2011, które odbędą się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, w dniach 15 -16 grudnia 2011 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej.


Za realizację wydarzenia w Polsce odpowiada firma Mostra Communications, jedna z czołowych agencji PR w Belgii, specjalizująca się w działaniach public affairs. Regionalnym partnerem Mostry została Agencja 24/7PR, która z racji przynależności do Międzynarodowej Organizacji Public Relations (PROI) zajmie się koordynacją działań technicznych i organizacyjnych w ramach Europejskich Dni Rozwoju.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...