Zamknij
Nowości - Biznes i polityka

Europejskie Dni Rozwoju w rękach 24/7PR

Witold Sokołowski, 2011-11-21 14:25:31

Przygotowanie jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń organizowanych pod egidą Komisji Europejskiej oraz Rady Unii Europejskiej - Europejskie Dni Rozwoju 2011 - zostało powierzone agencji 24/7PR, która została wybrana w drodze rekomendacji przez czołową belgijską agencję specjalizująca się w usługach public relations – Mostra. Obie firmy przynależą do Międzynarodowej Organizacji Public Relations ( Public Relations Organisation International – PROI).


W ramach polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, Polska będzie gospodarzem Europejskich Dni Rozwoju 2011, które odbędą się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, w dniach 15 -16 grudnia 2011 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej.


Za realizację wydarzenia w Polsce odpowiada firma Mostra Communications, jedna z czołowych agencji PR w Belgii, specjalizująca się w działaniach public affairs. Regionalnym partnerem Mostry została Agencja 24/7PR, która z racji przynależności do Międzynarodowej Organizacji Public Relations (PROI) zajmie się koordynacją działań technicznych i organizacyjnych w ramach Europejskich Dni Rozwoju.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...