Zamknij

Prosto z rynku - Event PR info

endorfina events ponownie dla Facebooka

endorfina events ponownie dla Facebooka

Facebook postanowił kontynuować współpracę z endorfina events. Marketer powierzył agencji stałą obsługę eventową, w ramach której tylko w pierwszej połowie 2017 roku endorfina events zorganizuje konferencje i warsztaty Facebooka w kilku miastach Europy, m.in. w Warszawie, Kijowie, Pradze, Budapeszcie oraz na Cyprze.  

czytaj dalej

Perlage Tasting Club ze specjalnym uczestnictwem Kornela Dury z Riedel Team

Perlage Tasting Club ze specjalnym uczestnictwem Kornela Dury z Riedel Team

Podczas spotkań z cyklu Perlage Tasting Club organizowanych w koncepcie restauracyjnym Water&Wine zaproszeni goście mają okazję degustować wina z najlepszych winnic świata, a także poznać tajniki ich właściwego doboru do dań i wody.  

czytaj dalej

McDonald’s już po raz ósmy częstuje poranną kawą zupełnie za darmo

6 marca do restauracji McDonald’s na terenie całej Polski* powróciła znana i lubiana akcja w ramach, której sieć częstuje poranną kawą całkowicie bezpłatnie. Wszyscy goście odwiedzający lokale McDonald’s w godzinach porannych, od poniedziałku do piątku do godziny 10:30, a w weekendy do 11:00, zostaną poczęstowani świeżo mieloną kawą (100% arabika). W zależności od preferencji, do wyboru jest kawa biała, czarna lub cappuccino.  

czytaj dalej

Nestlé przedłuża współpracę z Havas Engage

Havas Engage wygrywa przetarg na organizację akcji samplingowych NESCAFÉ w 2017r., dla marki NESCAFÉ 3in1 z portfolio firmy Nestlé. Agencja przygotuje i przeprowadzi akcję w całej Polsce. 

czytaj dalej

Abanana i EKOPLON ruszają z Wielką Loterią - do wygrania samochody!

W połowie lutego firma EKOPLON ruszyła z wielką loterią, w której łączna pula nagród to blisko 350 tysięcy. Oprócz robotów kuchennych, tabletów Samsung Galaxy czy kart zakupowych na stacje Orlen, wśród głównych nagród znajdują się również samochody: Ford Ranger oraz dwa egzemplarze Forda Fiesty.  

czytaj dalej

„Złap oddech” – Electrolux rozdaje czyste powietrze

W ramach akcji ambientowej rozdano aż 2 tysiące puszek z czystym powietrzem. Jej celem było zwrócenie uwagi na problem smogu w Warszawie.  

czytaj dalej

Koncerty chopinowskie - element firmowego eventu

Koncerty chopinowskie - element firmowego eventu

Organizatorzy eventów dla firm coraz częściej poszukują niestandardowych rozwiązań, które zadowolą wymagających klientów. Jednym z pomysłów, który zyskuje grono sympatyków, jest włączenie do programu recitalu chopinowskiego. Specjalną ofertę dopasowaną do potrzeb biznesu mają pomysłodawczynie projektu Time for Chopin, czyli codziennych koncertów muzyki Fryderyka Chopina.  

czytaj dalej

Nowy Zarząd Klubu Agencji Eventowych

3 lutego 2017 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Klubu Agencji Eventowych. Podczas spotkania zostały omówienie najważniejsze projekty realizowane przez Klub w latach 2015-2016 oraz wybrany został nowy Zarząd Klubu Agencji Eventowych.  

czytaj dalej

Czy polskie supermarkety kochają być fair? Walentynkowa akcja aktywistów

W miniony weekend w sklepach popularnych sieci dyskontowych pojawili się młodzi ludzie, którzy wręczali kupującym różowe serduszka z napisem LOVE IS FAIR, FAIR IS LOVE". Nie była to jednak kolejna walentynkowa akcja promocyjna, ale część kampanii mającej na celu wprowadzenie do stałej sprzedaży produktów z certyfikatem Fairtrade.

czytaj dalej

Panasonic - Warsztaty Fotograficzne na Malcie

Panasonic - Warsztaty Fotograficzne na Malcie

Już na przełomie marca i kwietnia miłośnicy fotografii będą mieć niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w warsztatach fotograficznych, które poprowadzi Europejski Ambasador marki Lumix G Mikołaj Nowacki.

czytaj dalej

Strona 1 z 139 1 2 3 ... 139 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...