Zamknij
Nowości - Kariera

EVO rozbudowuje zespół

Witold Sokołowski, 2011-09-20 22:44:51

W związku z dynamicznym rozwojem agencja interaktywna EVO rozwija działy Kreacji i Client Service. Do zespołu dołączył Paweł Tomas, który objął stanowisko Dyrektora Kreatywnego, a Marcin Topolski awansował na Managing Creative Director’a. Agata Szybilska, pełniąca do niedawna rolę Account Directora została Client Service Director’em.


Agata Szybilska odpowiedzialna jest za zarządzanie i rozwój działu Client Service, w tym: sprawowanie nadzoru merytorycznego nad realizacją projektów, opracowywanie strategii marketingowych oraz New Business. W swojej karierze pracowała dla takich firm, jak: Arc Worldwide, grupa Leo Burnett i FFC, doświadczenie zdobywała współpracując z takimi firmami, jak Play, Nestle, Lenovo, Logitech, Unilever czy AXA Direct. Największą pasją Agaty jest taniec. Przez wiele lat była tancerką Ludowego Zespołu Artystycznego „Promni”.


Do obowiązków Pawła Tomasa należy rozwój działu kreatywnego EVO, nadzór nad kreacjami i mentoring. Tomas pracował wcześniej w FireFly Creation i TBWA/E-Graphics, jego pasją jest identyfikacja wizualna – jest twórcą rebrandingu BGK oraz CI dla Audi Finance, De Lite i innych. Prywatnie tworzy dema na Amigę i PC, uczy się japońskiego i gra w gry komputerowe.


Marcin Topolski awansował ze stanowiska Senior Graphic Designer na Managing Creative Director. Odpowiedzialny jest za zarządzanie i rozwój działu kreatywnego oraz nadzór nad całym działem. Marcin wcześniej pracował dla takich firm, jak: Ideo, 180heartbeats, FireFly Creation, tworzył projekty 360 stopni min. dla takich marek jak Knorr, Burger King, Samsung, Mentos i Winiary. Marcin jest posiadaczem niebieskiego pasa w karate oraz pasjonatem fotografii.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
1
komentarzy
  1. Jerzy Kowalski   2011-09-21 12:21:49

    zanox też zwiększa zatrudnienie. W ostatnim czasie firma przyjęła 10 nowych pracowników i nadal rekrutuje!

Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...

Koral z reklamą lodów Grand Gold

Wraz z premierą filmu „Ciemniejsza strona Greya” startuje kampania spotu „Grand Gold – Władca zmysłów” PPL ...