Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Ewa Wachowicz ambasadorem marki Dafi

Witold Sokołowski, 2011-11-22 14:36:08

Ewa Wachowicz ambasadorem marki Dafi

Firma Formaster, producent dzbanków filtrujących Dafi i pojemników próżniowych Dafi Vacuum nawiązała współpracę z Ewą Wachowicz, autorką i gospodynią programu „Ewa gotuje”. Wielbicielka smacznej i zdrowej kuchni, kobieta aktywna, umiejętnie łącząca karierę zawodową z rolą matki doskonale odzwierciedla profil odbiorców, do których marka Dafi kieruje swoje produkty.


Jako ambasador marki, Ewa Wachowicz będzie wpierać działania promocyjne produktów Dafi w prasie oraz Internecie. Wizerunek pani Ewy Wachowicz pojawi się na opakowaniach dzbanków filtrujących oraz pojemników próżniowych Dafi Vacuum, w materiałach POS oraz na stronie internetowej marki.


„Wybór Pani Ewy Wachowicz na ambasadora marki Dafi nie był przypadkowy.” – mówi Katarzyna Bursztein, dyrektor ds. rozwoju marki Dafi w firmie Formaster – „Z badań rynku, jakie przeprowadziliśmy wynika, iż Ewa Wachowicz idealnie wpisuje się w wizerunek naszej marki. Będąc osobą niezwykle ciepłą i autentyczną, umiejętnie łączy rolę aktywnej zawodowo kobiety, matki i nowoczesnej pani domu pasjonującej się kulinariami. Podąża za nowinkami, pozostając wierną polskiej tradycji. Właśnie tak chcemy, żeby były kojarzone nasze produkty: nowoczesne, zgodne z najnowszymi trendami, a jednocześnie funkcjonalne i przystępne dla polskiego odbiorcy, ceniącego smaczną i zdrową kuchnię.”


„Zdecydowałam się zostać ambasadorem marki Dafi, gdyż doskonale znam jakość jej produktów. W kuchni cenię sobie smak i do gotowania od dawna używam wody filtrowanej. Sama od lat prowadzę własna firmę, dlatego z przyjemnością wspieram doskonałe, rodzime produkty i polskie firmy. Cenię produkty marki Dafi za ich funkcjonalność i estetykę, dlatego polecam je każdej wielbicielce smacznej kuchni i zdrowego stylu życia.” – mówi Ewa Wachowicz, ambasador marki Dafi.


Więcej informacji na: www.dafi.pl; www.dbamosmak.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...