Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Ewa Wachowicz ambasadorem marki Dafi

Witold Sokołowski, 2011-11-22 14:36:08

Ewa Wachowicz ambasadorem marki Dafi

Firma Formaster, producent dzbanków filtrujących Dafi i pojemników próżniowych Dafi Vacuum nawiązała współpracę z Ewą Wachowicz, autorką i gospodynią programu „Ewa gotuje”. Wielbicielka smacznej i zdrowej kuchni, kobieta aktywna, umiejętnie łącząca karierę zawodową z rolą matki doskonale odzwierciedla profil odbiorców, do których marka Dafi kieruje swoje produkty.


Jako ambasador marki, Ewa Wachowicz będzie wpierać działania promocyjne produktów Dafi w prasie oraz Internecie. Wizerunek pani Ewy Wachowicz pojawi się na opakowaniach dzbanków filtrujących oraz pojemników próżniowych Dafi Vacuum, w materiałach POS oraz na stronie internetowej marki.


„Wybór Pani Ewy Wachowicz na ambasadora marki Dafi nie był przypadkowy.” – mówi Katarzyna Bursztein, dyrektor ds. rozwoju marki Dafi w firmie Formaster – „Z badań rynku, jakie przeprowadziliśmy wynika, iż Ewa Wachowicz idealnie wpisuje się w wizerunek naszej marki. Będąc osobą niezwykle ciepłą i autentyczną, umiejętnie łączy rolę aktywnej zawodowo kobiety, matki i nowoczesnej pani domu pasjonującej się kulinariami. Podąża za nowinkami, pozostając wierną polskiej tradycji. Właśnie tak chcemy, żeby były kojarzone nasze produkty: nowoczesne, zgodne z najnowszymi trendami, a jednocześnie funkcjonalne i przystępne dla polskiego odbiorcy, ceniącego smaczną i zdrową kuchnię.”


„Zdecydowałam się zostać ambasadorem marki Dafi, gdyż doskonale znam jakość jej produktów. W kuchni cenię sobie smak i do gotowania od dawna używam wody filtrowanej. Sama od lat prowadzę własna firmę, dlatego z przyjemnością wspieram doskonałe, rodzime produkty i polskie firmy. Cenię produkty marki Dafi za ich funkcjonalność i estetykę, dlatego polecam je każdej wielbicielce smacznej kuchni i zdrowego stylu życia.” – mówi Ewa Wachowicz, ambasador marki Dafi.


Więcej informacji na: www.dafi.pl; www.dbamosmak.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...