Zamknij
Nowości - Zdrowie

FACE IT! DLA NACZELNEJ IZBY PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Nowy User, 2017-02-14 11:39:44

Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych rozpoczęła współpracę z agencję PR. Od lutego za kompleksowe działania public relations odpowiada warszawska agencja FACE IT!


FACE IT! zajmie się public i media relations, komunikacją w social mediach, akcjami specjalnymi oraz organizacją eventów. Projekt prowadzi Dorota Steliga, Account Director i Magdalena Pytkowska, Junior Account Executive. Agencję wybrano w wyniku przetargu, umowę podpisano na czas nieokreślony.


Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych to jedna z najliczniejszych grup zawodowych w Polsce, licząca ponad 300 tys. członków. Samorząd pielęgniarek i położnych powstał na mocy ustawy z dnia 19.04.1991 o samorządzie pielęgniarek i położnych. NIPIP informuje o kierunkach rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce, często przedstawia zajmowane stanowisko w sprawach dotyczących stanu zdrowia społeczeństwa i polityki zdrowotnej państwa oraz organizacji ochrony zdrowia.


- Stale działamy na rzecz pielęgniarek i położnych, prowadzimy aktywności, których celem jest z jednej strony dbałość o standardy pracy, z drugiej zaś chcemy, by nasza praca była dostrzegana i właściwie wynagradzana. Pielęgniarka i położna to zawody o wysokiej randze ważności społecznej, a jednak wciąż mało osób docenia trud, jaki wkładają w codzienną pracę. Wierzymy w to, że działania PR agencji Face it!, pomogą w realizacji naszych planów na rzecz pacjentów i naszego zawodowego środowiska - mówi Zofia Małas, prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...